רזבוזוב שילם על השדרוג היוקרתי בוולדורף אסטוריה: "לא ידע"

רזבוזוב שילם על השדרוג היוקרתי במלון בירושלים

בעקבות הפרסום בכאן חדשות שר התיירות הודיע שהעביר למלון את סכום שווי האירוח שקיבל במהלך שהותו
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יואל רזבוזוב ומלון וולדורף אסטוריה
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בעקבות הפרסום בכאן חדשות שר התיירות יואל רזבוזוב הודיע כי העביר למלון וולדורף אסטוריה את סכום שווי האירוח שקיבל בסוויטה במהלך השהות שלו במלון היוקרה בירושלים.

בחדשות הערב בכאן 11 נחשף אתמול כי שר התיירות, יואל רזבוזוב, התארח בסוויטה במלון וולדורף אסטוריה בירושלים ושודרג על חשבון המלון. השר רזבוזוב, שאחראי בתפקידו על המלונות, טוען כי לא ידע על השדרוג. המחיר המקורי של הסוויטה ששימשה את השר - יותר מאלף דולרים ללילה.

במלון וולדורף אסטוריה אומרים כי "השר רוזבוזוב התארח במלון מאז פתיחתו המחודשת בחודש מארס ועד היום פעמיים בלבד. משרד התיירות מימן את שהות השר על פי ההסכמים שיש למלון עם משרדי ממשלה. מלון וולדורף אסטוריה שידרג את השר, כפי שעושה עם אורחים חשובים אחרים, לסוויטה שנמצאת ארבע רמות מתחת לסוויטה הנשיאותית. המלון משדרג אורחים על פי שיקול דעתו ועושה זאת לעיתים קרובות".

בסביבת השר מסבירים שהמחירים בתקופת הקורונה היו זולים יותר, ומלשכתו נמסר: "המשרד מזמין עבור השר חדר רגיל. אם המלון הגדיל או שדרג את החדר ללא ידיעתו של השר או המשרד, המלון עשה מעשה פסול שאסור שייעשה וחבל. שר התיירות יחדד לכל בתי המלון בישראל את המותר ואסור באירוח עובדי מדינה".

הפופולריים