מנסור עבאס: רוב הציבור הערבי תומך בגישה שלנו

מנסור עבאס: רוב הציבור הערבי תומך בגישה שלנו

יו"ר רע"ם בריאיון לכאן רשת ב: השגנו תכניות חומש לחברה הערבית והעברנו תקציב מדינה לשנתיים - זה מחזק את התחושה שאנו בדרך הנכונה; "החזון שלי פשוט: שני העמים חייבים לשנות את המציאות"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יו"ר רע"ם מנסור עבאס, 21.06.21
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

יושב ראש רע"ם, חבר הכנסת מנסור עבאס, אומר לכאן רשת ב כי רוב הציבור הערבי תומך בגישה החדשה של מפלגתו ושבע רצון מהעובדה שרע"ם שברה את המחסומים והצליחה להקים ממשלה בשותפות עם שבע מפלגות ציוניות. "השגנו תכניות חומש לחברה הערבית והעברנו תקציב מדינה לשנתיים - זה מחזק את התחושה בציבור שאנחנו הולכים בדרך הנכונה, גם אם יש פה ושם משברים או מחלוקות", אמר יושב־ראש רע"ם לערן זינגר בתוכנית "מרחאבית".

לשאלה בדבר התקרית ברמאללה אמש, שבמהלכה חילץ מנגנון הביטחון המסכל הפלסטיני שני חסידי ברסלב מידי המון שעמד לפגוע בהם, השיב עבאס כי החזון המנחה אותו פשוט וברור: שני העמים חייבים לשנות את המציאות ולשאוף לחיות יחד בשלום, בסובלנות ובביטחון. "אי אפשר להכריע את הסכסוך באמצעים צבאיים. נגזר עלינו, ערבים ויהודים, לחיות יחד בארץ הקודש -- כפי שהיא מכונה בשתי הדתות", הדגיש יושב ראש רע"ם. הוא ציין כי מייסד התנועה האסלאמית בישראל, השייח' עבדאללה נימר דרוויש, החזיק בדעה הזאת והוא - עבאס - ממשיך בדרכו.

האזינו לריאיון עם מנסור עבאס בכאן רשת ב

הפופולריים