ראש השב"כ נפגש עם אבו מאזן ברמאללה

ראש השב"כ נפגש עם אבו מאזן ברמאללה

המפגש התקיים ברביעי שעבר בביתו של ראש הרשות הפלסטינית. ביום ראשון ערך בר ביקור עבודה ראשון במצרים ונפגש עם ראש המודיעין המצרי. דווח כי בביקורה של משלחת ביטחונית ישראלית בקהיר, העבירו המצרים לאנשיה מסמך מדיני הקשור למצב הביטחוני והכלכלי ברצועת עזה
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אבו מאזן בכינוס ברמאללה, 19.05.20
צילום: אי-פי

ראש השב"כ רונן בר נפגש ברמאללה עם ראש הרשות הפלסטינית אבו מאזן. כך דווח הבוקר (שלישי). ביום ראשון ערך בר ביקור עבודה ראשון במצרים ונפגש עם ראש המודיעין המצרי עבאס כאמל. 

העיתון הלבנוני "אל-אח'באר" דיווח הבוקר מפי מקורות פלסטיניים כי בביקורה של משלחת ביטחונית ישראלית בקהיר בראשון, העבירו המצרים לאנשיה מסמך מדיני הקשור למצב הביטחוני והכלכלי ברצועת עזה. מטרתו - להביא לרגיעה של יותר מחמש שנים. לפי הדיווח, המסמך עוסק גם בעסקת חילופי שבויים, בנייתה המחודשת של הרצועה ושיפור המצב ההומניטרי והכלכלי לפלסטינים.

מדינת ישראל תעשה הכול | עוד יום

מקורות מצריים דיווחו בתחילת החודש כי ראש המודיעין המצרי יציג לראש הממשלה נפתלי בנט הצעה למתווה לעסקת שבויים, שעליה חמאס הסכים. המקורות מסרו לעיתון "אל-ערבי אל-ג'דיד" הפרו-קטרי שכאמל יציג את הפרטים בביקורו הצפוי בישראל בסוף החודש, ולאחר מכן העסקה תהיה זקוקה לאור ירוק ישראלי.

הפופולריים