ח"כ טיבי: התנהלות בן גביר היא נאו-נאצית

ח"כ טיבי: התנהלות בן גביר היא נאו-נאצית

ח"כ מהציונות הדתית הגיב: "טיבי פגע בשישה מיליון יהודים שנרצחו בשואה. כולם יודעים שהוא תומך טרור"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ספליט בן גביר, טיבי
צילום: צילום: יונתן זינדל והדס פרוש, פלאש 90

חבר הכנסת אחמד טיבי מהרשימה המשותפת האשים היום (רביעי) את חבר הכנסת איתמר בן גביר שמשנתו הפוליטית היא נאו נאצית. לשאלת יאיר ויינרב בתוכנית בחצי היום בכאן רשת ב, האם גם חמאס הוא ארגון נאו נאצי השיב טיבי כי זו תנועה שנבחרה על ידי העם והיא אינה כזו. 

האזינו לריאיון עם טיבי

בן גביר אמר בתגובה כי דבריו של טיבי פגעו בשישה מיליון יהודים שנרצחו בשואה. "בושה וחרפה שכך הוא מדבר, כולם יודעים שטיבי הוא תומך טרור". הוסיף בן גביר ליאיר ויינרב, ואמר כי הוא מצפה שיו"ר הכנסת מיקי לוי וראש הממשלה נפתלי בנט יעצרו את ההשתוללות של חברי הרשימה המשותפת.

חבר הכנסת מהציונות הדתית התייחס הבוקר לעימות שלו בבית החולים קפלן עם חבר הכנסת מהרשימה המשותפת איימן עודה. בן גביר אמר בריאיון לאריה גולן בתוכנית הבוקר הזה בכאן רשת ב: "חברי הרשימה המשותפת נמצאים ביום ובלילה אצל החמאסניק הזה. הרמת יד זה קו אדום. יאיר לפיד מסית ואיימן עודה מבצע".

האזינו לריאיון עם ח"כ בן גביר

לדברי בן גביר, לפיד והורוביץ עושים נזק לרבין. "הם מפלגים, משסים ואחרי זה קוראים לעצמם ממשלת איחוי", הוא ציין. השר לביטחון הפנים עמר בר-לב התייחס בריאיון לאריה גולן לאירוע ואמר כי "אם פגעו במישהו, הוא צריך להגיש תלונה".

בר לב הוסיף: "ההקצנה בין חברי כנסת מגיעה לקיצוניות קשה. אני לא מכיר את המקרה לגופו, אז לא יודע מי התחיל ומי הגיב. כל סוג של אלימות הוא בלתי מתקבל על הדעת".

חבר הכנסת איתמר בן גביר הגיע אתמול לבית החולים קפלן שברחובות, שם מאושפז מוקדד אל-קוואסמי, אסיר מנהלי של חמאס השובת רעב. בזמן הביקור התפתח עימות בינו ובין יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה, שניסה למנוע את כניסתו של בן גביר לחדר שבו מאושפז האסיר.

געגועיי לכנסת הג'נטלמנית של ביטן ואמסלם | עקיבא נוביק

חבר הכנסת בן גביר הגיש תלונה במשטרה נגד עודה. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם כי כדי לפתוח בחקירה, המשטרה תצטרך את אישור משרד המשפטים - ועל פי ההערכה האישור יינתן לה.

מי יעניש את הח"כים | האזינו לפרק בהסכת עוד יום

הפופולריים