איימן עודה: אין מצב שנתמוך בתקציב

איימן עודה: אין מצב שנתמוך בתקציב
יו"ר הרשימה המשותפת אמר בכאן 11 כי הוא מתבייש במנסור עבאס והאשים כי הממסד "הצליח להפוך את עבאס ורע"ם לאנשים שמתעניינים רק בזכויות אדם", וגרם להם לוותר על הנושאים המדיניים. עודה הוסיף: "ברמה הפרסונלית אני עדיין חושב שנתניהו הוא האדם המסוכן ביותר במדינה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איימן עודה
צילום: איימן עודה

יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה הבהיר הערב (שבת) כי מפלגתו תצביע נגד התקציב. "אין מצב שנתמוך בתקציב שפוגע במוחלשים. הבן אדם הפשוט יפסיד מהתקציב הבא", אמר עודה בריאיון לסולימאן מסוודה ויערה שפירא בתוכנית "הכול פוליטי" בכאן 11.

עודה אמר כי הוא מתבייש ביו"ר רע"ם מנסור עבאס והאשים כי "הממסד הצליח להפוך את עבאס ורע"ם לאנשים שמתעניינים רק בזכויות אדם" וגרם להם לוותר על הנושאים המדיניים. עודה הוסיף: "ברמה הפרסונלית אני עדיין חושב שנתניהו הוא האדם המסוכן ביותר במדינה".

ח"כ אשר נגד גלעד קריב: "אני לא צריך לכבד אנשים כמוהו"

חבר הכנסת יעקב אשר מיהדות התורה תקף בתוכנית את חבר הכנסת גלעד קריב. "אני לא אומר שלום במסדרון לגלעד קריב, אינני צריך לכבד אנשים כמוהו, האג'נדה שלו – להפוך את ההלכה לפולקלור". אשר גם האשים את השר לשירותי דת מתן כהנא כי הוא פוגע במדינה היהודית ו"מחריב את היסודות של הרבנות".

חבר הכנסת קריב הגיב לדבריו של אשר: "בכל רגע נתון ניתן לסיים את המחלוקת בנושא הכותל באמצעות יישום מתווה הפשרה שהושג בעמל רב. ח"כ יעקב אשר, ויתר חברי הכנסת החרדים – הם אלה שמתנגדים לפשרה יחד עם רב הכותל. הציבור יודע מי מתנהג בכוחנות כאילו הכותל שייך לו, ומי מאמינים שהכותל שייך לכל עם ישראל, על כל קהילותיו".

הפופולריים