"איפה יולי בוועדות בכנסת?": התגובות בליכוד להכרזה של אדלשטיין

"יורה בנגמ"ש": התגובות בליכוד להכרזת אדלשטיין

אחרי שהודיע פומבית שיתמודד נגד נתניהו, ח"כים מהליכוד מיהרו לתקוף את שר הבריאות לשעבר. "הוא עושה טעות, נתניהו ינצח", אמרה ח"כ רגב בריאיון לכאן רשת ב; שלמה קרעי התבטא בחריפות: "איפה יולי בוועדות הכנסת? דיון אחד לא ראיתי אותו"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יולי אדלשטיין
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

אחרי שח"כ יולי אדלשטיין הודיע אתמול (שני) פומבית כי יתמודד נגד בנימין נתניהו על ראשות הליכוד, חברי כנסת מהמפלגה מיהרו היום לתקוף את שר הבריאות לשעבר. "הליכוד היא מפלגה דמוקרטית ולכל אחד יש את הזכות להתמודד בפריימריז. אני חושבת שיולי עושה טעות כי נתניהו ינצח אותו", אמרה חברת הכנסת מירי רגב בריאיון לתוכנית הבוקר הזה בכאן רשת ב.

רגב ציינה שבכוונתה להתמודד לראשות התנועה רק לאחר עידן נתניהו, והוסיפה: "אם לא נוכל לאפשר גם לאנשים ממעמד בינוני-נמוך, לאנשים מהפריפריה, ולאלו שמייצגים את רוב מצביעי הליכוד, להיבחר לראש התנועה – ייווצר מצב שאנשים יקימו ליכוד ב'".

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ רגב בכאן רשת ב

ח"כ שלמה קרעי התבטא יותר בחריפות נגד אדלשטיין, ובריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בתוכנית קלמן-ליברמן בכאן רשת ב: "אנחנו בעיצומו של מאבק וכל המשאבים שלנו להפיל את הממשלה. איפה יולי בוועדות הכנסת. דיון אחד לא ראיתי אותו. מה זה, אלוקים לשלטון? אם יש לו זכות לירות בנגמש יש לי זכות תגובה".

ח"כ מיקי זוהר אמר בריאיון לכאן רשת ב: "אנחנו תנועה דמוקרטית. זכותו של כל אדם להציב את עצמו לבחירה. אני תומך בנתניהו ואעשה הכול כדי שייבחר ויחזור להנהיג את המדינה. גם אם יולי יתמודד הוא יהיה חלק מהנהגת הליכוד".

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ רגב בכאן רשת ב

על הטיעונים של אדלשטיין לחוסר היכולת של נתניהו להרכיב ממשלה אמר זוהר: "בנט ניצל חרמות ורכב על הזדמנות. אם יהיו מחר בחירות ונתניהו ינצח אנחנו נרכיב את הממשלה הבאה. רבים ממצביעי ימינה, תקווה חדשה ואפילו כחול לבן לא יצביעו למפלגות הללו".

הודעתו הפומבית אמש של אדלשטיין מגיעה לאחר שבכאן חדשות פורסם לראשונה ביוני האחרון שאדלשטיין מתכנן להתמודד נגד נתניהו. בשיחות סגורות צוטט בכיר הליכוד טוען שראש הממשלה לשעבר ״חוסם שלטון״, ולדבריו הופתע לטובה מהתגובות שקיבל על הכוונה להחליף אותו.

הפופולריים