הסיבה לטיסה של מרב מיכאלי לארה"ב: הבאתי ילד בפונדקאות

מיכאלי מסבירה את טיסתה: הבאתי ילד בפונדקאות
השרה התייחסה לביקורות על נסיעתה בניגוד לבקשת רה"מ בנט. בפייסבוק היא כתבה: "אני שמחה שעברתי את המסע הזה, עכשיו זה סיפור אהבה של שלושה". בנט בירך: "מאחל הרבה שמחה ונחת"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מרב מיכאלי תינוק טיסה לחו"ל
צילום: בלי

אחרי הביקורת נגדה, שרת התחבורה מרב מיכאלי הסבירה הערב (שבת) את נסיבות טיסתה לארצות הברית, על אף הבקשה של ראש הממשלה נפתלי בנט להימנע מטיסות בגלל הקורונה. השרה הסבירה כי טסה על מנת להביא את הילד שלה ושל בן זוגה ליאור שליין, שנולד באמצעות אם פונדקאית."עכשיו זה סיפור אהבה של שלושה", כתבה מיכאלי בפייסבוק, שם חשפה גם כי לילד קוראים אורי.

עוד הוסיפה השרה: "בפעם הראשונה שליאור אמר לי בואי נעשה ילד, הייתי בטוחה שזה פאנץ'. אחרי הכול הוא סאטיריקן, ומדובר בי, וידוע שאין לי כוונה לעשות ילדים. כשהוא המשיך, חשבתי שהוא אומר את זה כי זאת דרך מקובלת בתרבות שלנו להגיד אני אוהב אותך. הרבה מאוד זמן חשבתי שזה יעבור. בעיניי, החיים שלנו באמת היו ממש נהדרים כמו שהם. אבל ככל שעבר הזמן הבנתי עד כמה הוא רוצה את זה.

"זה היה מסע של הרבה נסיונות. אני שמחה שעברתי את המסע הזה, אני יודעת עכשיו על עצמי מה זה אומר ובמה זה כרוך ומה צריך לעבוד אחרת במערכת הזאת של טיפולי פוריות. היה לנו מזל מדהים לפגוש את קלסי, בחורה אמריקנית מהממת, שרצתה לעזור למי שנמצאות במצב שלנו וגם לעזור בפרנסת המשפחה המקסימה שלה. בזכותה, אתמול נולד אורי".

הפופולריים