לפני מינויו לשר - אלי אבידר הודיע: התחסנתי בתחילת החודש

לפני מינויו לשר - אלי אבידר הודיע: התחסנתי
הח"כ שנמנע עד כה להתחסן אמר שעשה זאת מסיבות משפחתיות ואחריות ציבורית והדגיש: איני מתנגד לחיסונים - מעריך את חירותו האישית של כל אדם לזכות הבחירה על גופו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ מישראל ביתנו אלי אבידר
צילום: צילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

ערב מינוי לשר ואחרי שטען שאינו מעוניין להתחסן - אלי אבידר הודיע היום (שישי) כי התחסן בתחילת החודש. לדבריו, ההחלטה להתחסן נבעה מסיבות משפחתיות פרטיות. ומתוך אחריותו כאיש ציבור. בהודעה מלשכתו צויין כי אבידר הקפיד בחודשים האחרונים לבצע באופן שוטף, מתוך אחריות אישית וציבורית, בדיקות PCR ובהן נמצא שלילי לנגיף. 

עוד צויין בהודעה כי אבידר אינו מתנגד לחיסונים, ומשפחתו כולה התחסנה. יחד זאת הביע בעבר את דעתו על כך שהוא קשוב ומעריך את חירותו האישית של כל אדם לזכות הבחירה על גופו.

אתמול פורסם בחדשות הערב בכאן 11 כי אם לא יהיו דרמות של הרגע האחרון, חבר הכנסת מישראל ביתנו צפוי להתמנות לשר במשרד ראש הממשלה כבר ביום ראשון הקרוב - בעקבות אולטימטום חריף שהשמיע בשיחות סגורות בימים האחרונים.

על פי הפרסום, ח"כ אבידר איים בשיחות סגורות כי "אם המשא ומתן עם הקואליציה לא יסתדר - אעשה שמות בתקציב. על אף האולטימטום שהציב, אבידר לקח חלק בהצבעות במליאת הכנסת במסגרתן הצביע עם הקואליציה. שר החוץ וראש הממשלה החליפי יאיר לפיד יביא ביום ראשון הקרוב את המינוי להצבעה בישיבת הממשלה.

בתגובה לפרסום נמסר מטעמו של ח"כ אבידר לכאן חדשות: ״כפי שהתחייב מעל כל במה אפשרית, אלי אבידר לא יסכן את קיום ממשלת השינוי, אשר נלחם על הקמתה למעלה משנה ברחובות, בדיוני המליאה ובוועדות הכנסת״.

הפופולריים