לפיד: אין שום שינוי בסטטוס קוו לגבי הר הבית

לפיד: אין שום שינוי בסטטוס קוו לגבי הר הבית

שר החוץ בפתח ישיבת סיעתו: "סיכמתי עם שר החוץ של מרוקו על ביקור רשמי ראשון של שר חוץ ישראלי במדינה" • מהדיגיטל ועד לנושאים אסטרטגיים: הממשלה אישרה סגירת חמישה משרדים • המחלוקה הבאה בקואליציה: ח"כ השכל תקדם חקיקה שהקנאביס הרפואי יהיה תרופה שקופות החולים יצטרכו להשתתף במימון
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יאיר לפיד, יש עתיד
צילום: צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

שר החוץ יאיר לפיד אמר היום (שני) בפתח ישיבת הסיעה של יש עתיד כי "אין שום שינוי בסטטוס קוו לגבי הר הבית". לפיד הוסיף כי בסוף השבוע הוא סיכם עם שר החוץ של מרוקו על ביקור רשמי ראשון של שר חוץ ישראלי במדינה הערבית.

הממשלה אישרה מוקדם יותר בישיבתה את ביטולם של חמישה משרדים בהתאם להסכמים הקואליציוניים: המשרד למשאבי המים, משרד הדיגיטל הלאומי, המשרד לנושאים אסטרטגיים, המשרד להשכלה הגבוהה והמשלימה והמשרד לחיזוק ולקידום קהילתי. תחומי פעילותם יועברו אל המשרדים הנוגעים בדבר.

המשבר הבא בקואליציה?

ברקע המגעים עם רע"ם על החוק לאי הפללת משתמשי קנאביס, תנסה חברת הכנסת שרן השכל לקדם חקיקה נוספת, שתהפוך את הקנאביס הרפואי לתרופה שקופות החולים יצטרכו לתת במימון משותף עם החולים. כך פורסם לראשונה בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב. גם בנושא הזה לא ברורה עמדת רע"ם וסביר שיעלה במגעים עם הסיעה.

הפופולריים