לאחר כחצי שעה: הסתיימה פגישת החפיפה של בנט ונתניהו

הסתיימה פגישת החפיפה של בנט ונתניהו
השרים הנכנסים הגיעו לבית הנשיא לתמונה המסורתית • בנט ונתניהו נפגשו לחפיפה • בנט ביקר בקברו של חברו סא"ל עמנואל מורנו בהר הרצל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נפתלי בנט, בנימין נתניהו, השבעה 13.06.21
צילום: צילום: רויטרס

התמונה המסורתית של הממשלה הנכנסת בבית הנשיא. צילום: אבי אוחיון, לע"מ

הממשלה ה-36 יוצאת לדרך: היום (שני) החלו חילופי השלטון והעברתו לחברי הממשלה החדשים. היום נפתח בטקס המסורתי בבית הנשיא, עם צילום התמונה של הממשלה הנכנסת עם הנשיא ראובן ריבלין. ראש הממשלה נפתלי בנט נפגש עם ראש האופוזיציה בנימין נתניהו לפגישת חפיפה שארכה כחצי שעה. 

קודם לכן ביקר בנט בקברו של חברו, סא"ל עמנואל מורנו, בהר הרצל. "בכל צומת חשוב בחיי אני חושב על חברי ואחי, עמנואל", אמר שם בנט. "תחושת המסירות, השליחות והנתינה של עמנואל למען העם והארץ מלווים אותנו תמיד".


בנט בקברו של עמנואל מורנו, צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

שר הבריאות הנכנס ניצן הורוביץ אמר בטקס בבית הנשיא: "יש כאן ממשלה מורכבת, יהיו בעיות ומשברים, אבל אנחנו אנשים רציניים ומנוסים, יש כאן אנשים טובים. מאמין שהממשלה תאריך ימים, אני אופטימי".


שר הכלכלה היוצא עמיר פרץ אמר בטקס החילופים במשרדו: "אורנה ברביבאי, אני שמח שאת מגיעה למשרד הכלכלה, הרבה גורמים במדינת ישראל שמחים שאת מגיעה. כאן במשרד ניסינו לעשות יש מאין זה משרד שאמור לייצר דברים חדשים. בקורונה המשרד היה צריך לטפל בכל סוגיה בין אם זה בעסקים הקטנים או במפעלים. זה משרד מפתיע, יש פה הכל". 

שרת הכלכלה הנכנסת אורנה ברביבאי אמרה בטקס: "האתגרים של משרד הכלכלה והתעשייה מרובים, אני לומדת את המשרד כמה ימים. ביקשתי מהמנכ"ל דוד לפלר להישאר, צריך רציפות עבודה, אני לא מאמינה במושג משרת אמון. האופן שאני רואה את המשרד לשחרר את התקציב שיאפשר רענון של תוכנית עבודה ומה שנותר מהשנה ולייצר את העדכונים הנדרשים. מה בן אדם רוצה? רוצה שקט להסתכל על מי שמנהיג את המדינה, ולהגיד, תביאו לנו יציבות והבנה שהחיים שלנו, ההגה להובלת החיים שלנו נמצאים בידי אנשים שרואים אותנו ואנחנו לא שקופים". 

הפופולריים