ח"כ זוהר: "החלפת נתניהו לא עומדת על הפרק"

ח"כ זוהר: "החלפת נתניהו לא עומדת על הפרק"

יו"ר סיעת הליכוד בתגובה לפרסום בכאן חדשות: "אין פריימריז מתוכננים, נתניהו יהיה יו"ר התנועה עד הבחירות הבאות" • אתמול פורסם שאדלשטיין אמר לבכירים במפלגה שהוא מעוניין להתמודד מול נתניהו
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הצהרות ראש הממשלה נתניהו ושר הבריאות אדלשטיין, 18.10.20
צילום: צילום: כאן חדשות

בתגובה לפרסום אתמול בכאן חדשות, לפיו אדלשטיין אמר לבכירים בליכוד שהוא מעוניין להתמודד מול נתניהו על ראשות הליכוד, יו"ר סיעת המפלגה, חבר הכנסת מיקי זוהר, אמר היום (שלישי) כי "החלפת נתניהו לא עומדת על הפרק. אין פריימריז מתוכננים בליכוד". בריאיון לאסתי פרז בכאן רשת ב הוסיף זוהר כי "נתניהו יהיה יו"ר התנועה עד הבחירות הבאות".

האזינו לריאיון עם ח"כ זוהר

אתמול פורסם לראשונה בחדשות הערב בכאן 11 כי שר הבריאות יולי אדלשטיין הודיע לבכירים בליכוד שבכוונתו להתמודד על ראשות המפלגה מול ראש הממשלה בנימין נתניהו. אדלשטיין אמר בשיחות סגורות כי "צריך להחליף את נתניהו". הוא נפגש בימים האחרונים עם פעילים בולטים במפלגה וביקש את תמיכתם.

בסוף חודש מאי פורסם בכאן חדשות ששר האוצר ישראל כ"ץ העלה הצעה, לפיה נתניהו יאפשר למרכז הליכוד לבחור מועמד זמני שיכהן כראש ממשלה במשך שנה. עם זאת, בהצעה של כ"ץ נתניהו נשאר יו"ר התנועה. המתווה של שר האוצר, שהוצג כפתרון לחוסר היכולת של נתניהו להרכיב ממשלה, זכה לביקורת רבה בתוך הליכוד וירד מהפרק.

הפופולריים