"בוגדת": בזמן המפלה של נתניהו בכנסת - תומכיו הפגינו מחוץ לביתו של אלקין וקיללו את אשתו

בשיא הדרמה - אשתו של אלקין ספגה קללות

בגלל ההפגנה, נאלץ אלקין לצאת לביתו. אשתו ספגה קללות: "רק כסף מעניין אותך, אישה מטורפת". מריה אלקין, שצילמה את ההפגנה, ענתה: "אל תבואו אליי, לכו אליו - הוא בכנסת. כאן זה אני והילדים"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מפגין מתומכי נתניהו מגדף את אשתו של אלקין, 19.04.21
צילום: -

בשיא הדרמה בכנסת סביב ההצבעה על הרכב הוועדה המסדרת, נאלץ היום (שני) זאב אלקין לצאת בשל הפגנה מול ביתו שבה קיללו תומכי ראש הממשלה בנימין נתניהו את אשתו, מריה אלקין. "שמאלנית מתועבת, בוגדת, רק כסף מעניין אותך. תמכרי את ישראל בשביל כסף, אישה מטורפת", קרא לעברה אחד המפגינים. מריה אלקין, שצילמה את ההפגנה והגישה תלונה במשטרה, ענתה: "אל תבואו אליי, לכו אליו - הוא בכנסת. כאן זה אני והילדים". 

בדרמה שהתחוללה במהלך היום והערב בכנסת, אישרה המליאה את הצעת גוש מתנגדי נתניהו להרכב הוועדה המסדרת. המהלך התאפשר בזכות תמיכה מפתיעה של רע"מ, שהוסכמה בפגישה שקיים מנסור עבאס עם יו"ר יש עתיד יאיר לפיד מעט לפני ההצבעה. ההצעה אושרה למרות ההסכמות בין הליכוד לימינה קודם לכן על הרכב הוועדה. 60 חברי כנסת הצביעו נגד הצעת הליכוד ו-58 בעד. 

אחרי המפלה של נתניהו, בוועדה המסדרת יהיו 16 חברים לגוש נתניהו, וגם זה אם כוללים בהם את חברי ימינה. 16 חברים יהיו לגוש מתנגדי נתניהו ועוד חבר לרע"מ, שתשמש לשון מאזניים. 

הפופולריים