בליכוד מוכנים לתת לבנט שיריון בחקיקה מפיטורים מהממשלה

ההצעה ל"חוק בנט" של הליכוד: שיריון מפיטורים

בכיר בליכוד: אם עד הרגע האחרון סמוטריץ' לא יתרצה, נשקול להביא להצבעה ממשלה שנסמכת על רע"מ - ולראות אם הוא יפיל אותה • לפיד וגנץ נפגשו
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נפתלי בנט בנימין נתניהו
צילום: צילום: יונתן זינדל פלאש 90

המנדט של נתניהו: כחלק מחיזורי ראש הממשלה אחר נפתלי בנט וימינה, במטרה שיכנסו לממשלה בראשותו, בליכוד מוכנים לתת לבנט שיריון בחקיקה מפני פיטורים מהממשלה - לו ולאנשיו, זאת בנוסף לתפקידים בכירים. כך דווח הערב (שבת) בחדשות השבת בכאן 11.

עוד דווח במשדר כי בכיר בליכוד אמר לכאן חדשות שאם עד הרגע האחרון יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' לא יתרצה,  בליכוד ישקלו להביא להצבעה ממשלה שנסמכת על רע"מ, ולראות אם סמוטריץ' יפיל אותה.

אתמול קרא נתניהו לאנשי מפלגות הימין להצטרף להקמת ממשלה. "אני קורא לבצלאל סמוטריץ', נפתלי בנט וגדעון סער, בואו נשים אל כל השיקולים הצידה ובואו נקים את הממשלה הימנית והלאומית שמדינת ישראל כל כך זקוקה לה", אמר נתניהו. בקריאה אישית לסער אמר ראש הממשלה: "הליכוד זה הבית שלך. גדלת בבית הזה. אתה תתקבל כאן בזרועות פתוחות".

במקביל, ראש האופוזיציה, יאיר לפיד, ניפגש הערב עם שר הביטחון ויו"ר כחול לבן בני גנץ. לפיד זימן למחר מסיבת עיתונאים והוא צפוי להציג בה את הממשלה שהיה רוצה להקים עם יושב ראש ימינה, נפתלי בנט. יו"ר יש עתיד מתכוון להיפגש עם ראשי מפלגות נוספים מהגוש השבוע.

הפופולריים