סמוטריץ' קרא לבנט: האתרוג של ממשלת שמאל מסנוור אותך, אל תמנע מחר הקמת ממשלת ימין

סמוטריץ' לבנט: אל תמנע הקמת ממשלת ימין

יו"ר הציונות הדתית פנה לנפתלי בנט: כל המלצה שאינה על נתניהו תקרב אותנו לממשלת שמאל • נכדו של הרב קניבסקי שוחח עם גדעון סער: הנכד ביקש לשכנע את סער להצטרף לממשלת ימין-חרדים
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בצלאל סמוטריץ' במטה הציונות הדתית בבחירות לכנסת ה-24. 23.03.21
צילום: צילום: שריה דיאמנט, פלאש 90

המרוץ למנדט: יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' פנה היום (ראשון) בשידור חי ליו"ר ימינה נפתלי בנט וקרא לו באופן תקיף להמליץ על בנימין נתניהו כמועמדו להרכבת הממשלה: "כל המלצה שאינה על נתניהו תקרב אותנו לממשלת שמאל". סמוטריץ' קרא למועמדותו של בנט לראשות הממשלה בעודו מחזיק רק בשבעה מנדטים "לא לגיטימית".

"בנט - כל המלצה אחרת שלך שהיא לא על נתניהו, תקרב אותנו לממשלת שמאל. משמעות המלצה על עצמך היא צעד גדול ודרמטי לממשלת שמאל, גם אם תקראו לה בשמות משונים כמו ממשלת שינוי - זו ממשלת שמאל שמסוכנת למה שאנחנו מאמינים בו. האתרוג של השמאל מסנוור אותך ואני כאן לומר - אל תמנע הקמת ממשלת ימין", אמר סמוטריץ'.

סער שוחח עם נכדו של הרב קניבסקי

יענקי קניבסקי, נכדו של הרב חיים קניבסקי, שוחח עם יו"ר תקווה חדשה גדעון סער בניסיון לתאם פגישה ביניהם. נמסר כי הנכד ביקש גם לשכנע את סער להצטרף לממשלת ימין-חרדים. גורמים בדגל התורה: "המטרה של סער להביא את המפלגות החרדיות לתמיכה בממשלה בראשות נפתלי בנט. מטרת בית הרב להביא את סער לתמיכה בממשלה בראשות נתניהו. יש פערים גדולים".

 

מתלבטים בדרך לנשיא: זו מפת ההמלצות הצפויה

האזינו לריאיון עם סגן השר אורי מקלב

סגן שר התחבורה אורי מקלב מיהדות התורה הבהיר הבוקר בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בתוכניתם בכאן רשת ב כי מפלגתו תלך עם נתניהו. "זה הרצון שלנו ונעשה כל מאמץ לכך. לא נלך עם אפשרות אחרת משום שכרגע זה לא מציאותי. לפני שמישהו יטיל על בנט להרכיב ממשלה, אני חושב שלדרעי יש סיכוי גדול יותר", הוסיף.

הפופולריים