עדכון מדגם כאן חדשות ודודי חסיד: שוויון בין הגושים

מדגם כאן חדשות ודודי חסיד: שיוויון בין הגושים
הליכוד יורד ל-30 מנדטים, יש עתיד עם 18, כחול לבן זוכה ל-8, רע"מ לא עברה וחמש מפלגות עם 7 מנדטים • המפלגה השלישית בגודלה – ש"ס • הרשימה המשותפת מתרסקת ל-8 מנדטים • בנט עם 7, סער מקבל רק 6 מנדטים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עדכון מדגם כאן 11
צילום: עדכון מדגם כאן 11

על פי עדכון מדגם כאן חדשות ודודי חסיד מחברת קנטאר, ישנו תיקו 60 בין הגושים. אלה התוצאות: הליכוד בראשות נתניהו מוביל עם 30 מנדטים. יש עתיד ויאיר לפיד עם 18 מנדטים. ש"ס הופכת למפלגה השלישית בגודלה עם 9 מנדטים. הרשימה המשותפת מאבדת כמחצית מכוחה ויורדת ל-8, יחד איתה נמצאת כחול לבן עם 8 מנדטים. 

בחירות 2021: כל העדכונים, תוצאות האמת והפרשנויותארבע מפלגות עם 7 מנדטים כל אחת: בגוש נתניהו, יהדות התורה ומפלגת הציונות הדתית עם סמוטריץ' ובן גביר עם 7 מנדטים. ימינה בראשות בנט גם כן עם 7 מנדטים. בגוש להחלפת נתניהו – העבודה בראשות מרב מיכאלי עם 7 מנדטים, כמו גם ישראל ביתנו בראשות ליברמן.

6 מנדטים למרצ בראשות ניצן הורוביץ. תקווה חדשה של גדעון סער עם 6 מנדטים גם כן. כמו כן, לפי מדגם כאן חדשות רע"מ לא עוברת את אחוז החסימה. מפת הגושים על פי מדגם כאן חדשות ודודי חסיד: גוש נתניהו עם 53 מנדטים, עם ימינה - לנתניהו יש 60 מנדטים. גוש מתנגדי נתניהו עומד על 60 מנדטים.

במדגם שפורסם ב-22:00 עם סגירת הקלפיות זכה הליכוד למנדט אחד יותר ועמד על 31. מנגד כחול לבן זכתה ל-7 מושבים בכנסת. לפי המדגם הראשון, גוש נתניהו קיבל 61 מנדטים יחד עם בנט. לעומתו הגוש להחלפת נתניהו עמד על 59. 

הפופולריים