מספר 2 בנועם על השר אוחנה: "יש קושי בנטייתו המינית המוחצנת כשהוא בכיר בממשלה"

מס' 2 בנועם על אוחנה: קושי שנטיית השר מוחצנת

בתשובה לשאלה בקבוצת וואטסאפ של תומכי המפלגה הדגיש רבינוביץ' כי מפלגתו תעשה כל שביכולתה "כדי להחזיר את הטבעיות". לצד ההתבטאות חידד: "כאדם פרטי אני לא נכנס לאמיר אוחנה לחיים" • על מצעד הגאווה אמר אלדד רבינוביץ': במרחב הציבורי הם דבר מתריס ואנחנו מתנגדים להם, נפעל לחקיקה בנושא" • רבינוביץ' משובץ במקום ה-11 ברשימת הציונות הדתית לכנסת, מקום שאינו ריאלי
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אמיר אוחנה, יוני 2019
צילום: צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

אלדד רבינוביץ', מספר 2 במפלגת נועם, שנציגיה מופיעים ברשימת הציונות הדתית לכנסת, אמר הלילה (חמישי) כי יש קושי בכך שהשר לביטחון הפנים אמיר אוחנה מחצין את נטייתו המינית כבכיר בממשלה. בתשובה לשאלה בקבוצת וואטסאפ של תומכי המפלגה, הדגיש רבינוביץ' כי מפלגתו תעשה כל שביכולתה "כדי להחזיר את הטבעיות", כלשונו, על ידי הסברה והשפעה. לצד ההתבטאות חידד: "כאדם פרטי אני לא נכנס לו לחיים".

השאלה שגררה את אמירותיו החריפות של רבינוביץ' הגיעה מתומך מפגלת נועם, שכתב: "אמיר אוחנה מחצין מאוד את נטייתו ההפוכה, מעלה לפייסבוק תמונות עם בן זוגו ומשתתף במצעדי גאווה. האם זה ראוי בעיניכם? איך יכול להיות שהוא חלק ממשלת ימין יהודית?"

מספר 2 במפלגת נועם ענה נקודתית גם על קיום מצעדי הגאווה בישראל. "אין לנו שום דבר כנגד אדם שחי את חייו באופן פרטי, ללהטב"ים יש זכות לחיות כמו כל אדם אחר", השיב. "עם זאת, במרחב הציבורי אנחנו מתנגדים למצעדי הגאווה שהם דבר מתריס ופוגע. נפעל לחקיקה בנושא". 

רבינוביץ' משובץ במקום ה-11 ברשימת הציונות הדתית לכנסת, מקום שאינו ריאלי לבחירות ה-24. יושב ראש מפלגת נועם, אבי מעוז, נמצא במקום השישי ברשימה. 

יו"ר חברותא - הומואים דתיים, שי ברמסון אמר בתגובה: "האג'נדות שמנסות להנדס לנו את המשפחה ואת החיים מנסות להכנס לכנסת דרך מפלגת "נעם". להומו מחוץ לארון אסור לדידם להיות שר, והם מתכוונים לפגוע בנו עם איומים בחוקים שונים על היכולת שלנו לצעוד במרחב הציבורי ועם עידוד המרה שמנסה להכחיד אותנו".

הפופולריים