תומך במחבלים? יו"ר בל"ד: לא קראתי מעולם לאלימות

תומך במחבלים? יו"ר בל"ד: לא קראתי לאלימות

ח"כ סמי אבו שחאדה לכאן 11: במדינה מתוקנת דברי בן גביר לא היו עוברים
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יו"ר בל"ד סמי אבו שחאדה
צילום:

יו"ר בל"ד סמי אבו שחאדה טען אתמול (ראשון) בריאיון לקלמן ליבסקניד בכאן 11 כי הדברים שעליהם הוא ומפלגתו סופגים ביקורת ושעליהם מבקשים גורמים במערכת הפוליטית לפסול אותם מהתמודדות בבחירות הם אינם חדשים, ולטענתו "על כל הטיעונים האלה השבנו לוועדת הבחירות, אין פה שום דבר חדש".

עוד אמר שחאדה בריאיון: "זו סצנת האבסורד: כשמישהו כמו בן גביר, שבכל מדינה מתוקנת אף אחד לא היה בכלל מסתכל עליו וכולם היו תוקפים אותו כי הוא אדם מסוכן - במצע שלו כתובות המילים 'השמדה' ו'מלחמה טוטאלית' ו'טרנספר'. זה בנוסף לכל מיני תפיסות של עליונות הגזע היהודי, דברים שבכל חברה מתוקנת דבר כזה לא היה עובר, בטח אם ראש הממשלה היה מחבק פאשיסט או ניאו נאצי כזה". 

על היחס שנתפס כבעייתי של חברי מפלגתו למחבלים ענה אבו שחאדה: "אני מתנגד למעצרים מנהליים, אני חושב שלמדינת ישראל אסור לחטוף אנשים. זה לא אומר שאני מקבל תקיפה כלשהי נגד קורבנות, זה לא אומר שאני מקבל אלימות. זה גם לא אומר שאני מקבל את המעשים של לא משנה מי. אנחנו בוועדת המעקב העליונה הולכים לאסירים הפוליטיים שהשתחררו ומנסים להחזיר אותם לחברה שלנו. כשאתה אומר מחבלים למה אתה מתכוון? בחברה כובשת, הכובש הוא גם טרוריסט? לי יש את השפה שלי".

הפופולריים