המשוריין החדש בליכוד תקף את הח"כים לפני חצי שנה: "שתיקה זו בגידה, תגנו על ראש הממשלה"

המשוריין החדש בליכוד: "צאו להגן על נתניהו"

נתניהו הודיע כי בוריס אפליצ׳וק ישוריין במקום ה-40 ברשימת הליכוד • אפליצ'וק, אחד המפגינים הקבועים נגד מחאת בלפור, אמר לח"כים בחודש יולי כי שתיקה לנוכח ההפגנות מול מעון רה"מ היא בגידה • את גדעון סער תקף: "קבלן קולות של מפלגת סלאח א-דין להעברת קולות למחנה שישמר את דיקטטורת בג"צ"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בוריס אפליצ'וק, המשוריין ה-40 בליכוד. 04.02.21
צילום: -

אמירותיו מהעת האחרונה של בוריס אפליצ'וק, ששוריין הערב (חמישי) במקום ה-40 ברשימת הליכוד, מציגות ביקורת בוטה כלפי חברי הכנסת בליכוד על שלכאורה לא התייצבו לצידו של ראש הממשלה בזמן המחאות נגדו בבלפור. 

בסוף חודש יולי אמר אפליצ'וק, אחד המפגינים הקבועים נגד מחאת השמאל, על ההפגנות בבלפור: "מעון רה"מ במצור, אהוד ברק מכוון את האספסוף ומסית. כשזה המצב מחרישה אותנו שתיקת הכבשים של חברי הכנסת והשרים מהליכוד. איפה שרים בכירים של הליכוד? אתם צריכים לצאת לרחובות. אנחנו מצפים מנבחרי הליכוד להיות טבעת הגנה נאמנה על ראש הממשלה. עכשיו גם שתיקה היא בגידה".

עוד הוסיף באותה הזדמנות אזהרה לחברי הכנסת בליכוד: "אנחנו שומעים על התארגנויות של פוטש, את תעיזו בכלל לחשוב על הדבר הזה או להסתכל לכיוון אלה שמושכים אתכם לכיוון שם. זאת בגידה בציבור ובבוחרים שלכם".

גם את יריביו של נתניהו נוהג אפליצ'וק לבקר במילים קשות. על יו"ר תקווה חדשה אמר אפליצ'וק לפני ימים אחדים: "גדעון סער קבלן קולות של מפלגת סלאח א-דין להעברת קולות למחנה של הדיפ סטייט שישמר את הדיקטטורה של בגצ ואת כוחות הקליקה המשפטית ששולטת היום בכל מוסדות המדינה ותפרה את נתניהו. הוא מנסה לשמש כסוס טרויאני בתוך המחנה הלאומי. גדעון סער, אתה סך הכל שטינקר". על אלקין אמר: "זה כמו גירושים שבן זוג אחד בוגד בבן זוג השני ואז עוד יוצא ומטנף על זה שנפגע. זה בדיוק מה שאלקין עשה".

לפני חודשיים תקף גם את יו"ר ימינה נפתלי בנט: "ימינה היא פלטפורמה פוליטית להעברת קולות מימין לשמאל. שיוכם בסקרים לגוש הימין זאת הנדסת תודעה והונאה מכוונת של הציבור הימיני על ידי קרטל התקשורת השמאלנית שהתגייס כולו לטובת בנט". 

שעות ספורות לסגירת הרשימות לכנסת ה-24, הודיע ראש הממשלה בנימין נתניהו על שריונו של אפליצ׳וק. "בוריס מסמל את הצלחתה של העלייה המבורכת ממדינות ברית המועצות לשעבר שתרמה רבות לסיפור ההצלחה של ישראל. ברוך הבא לליכוד", אמר נתניהו. אפליצ'וק הגיב לברכת ראש הממשלה ואמר: "אני בטוח שבהנהגתו הליכוד יביא לפחות 40 מנדטים".

מבוריס אפליצ'וק לא נמסרה תגובה.

הפופולריים