לפיד למקורביו: יש עתיד תתמודד לבד בבחירות הקרובות

לפיד למקורביו: יש עתיד תתמודד לבד בבחירות

החלטתו של לפיד התקבלה אחרי סבב ההתייעצויות שקיים והמחקרים שהוצגו בפניו • מתיחות בין חולדאי לניסנקורן על רקע הירידה בסקרים
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יאיר לפיד
צילום: צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

56 ימים לבחירות: יו"ר יש עתיד יאיר לפיד אמר היום (שלישי) למקורביו שמפלגתו תתמודד לבד בבחירות הקרובות ולא תתאחד עם אף מפלגה – כך פורסם בחדשות הערב. החלטתו של לפיד התקבלה אחרי סבב ההתייעצויות שקיים והמחקרים שהוצגו בפניו. יו"ר יש עתיד הוסיף שמפלגתו תדחוף לחיבור אחר בגוש המרכז-שמאל בין מפלגת העבודה, בראשות היו"ר החדשה מרב מיכאלי, ובין מפלגתו של רון חולדאי.

מפלגת "הישראלים" של ראש עיריית תל אביב-יפו חווה ירידה בסקרים, וחלקם אף מנבאים שלא תעבור את אחוז החסימה. וברקע הזה ישנה מתיחות בין חולדאי לשר לשעבר אבי ניסנקורן. בימים האחרונים נרשמו שורה של חילוקי דעות בין השניים בנוגע לחיבורים עם מפלגות אחרות. נכון לשלב זה, המפלגה לא התאחדה עם אף גורם אחר במערכת הפוליטית. במפלגת "הישראלים" הכחישו ומסרו בתגובה: "בין הדיווח ובין המציאות אין ולו קשר קלוש".

בחירות 2021: צבא האמת של כאן חדשות עם כל מה שחשוב, מביך ומצחיק עד השבעת הממשלה הבאה

מוקדם יותר פורסם לראשונה בכאן חדשות שעמיר פרץ מתפטר מהכנסת ופורש ממפלגת העבודה. הוא ימשיך לכהן כשר מטעם כחול לבן. הודעתו של פרץ הגיעה לאחר תביעתה של יו"ר מפלגת העבודה החדשה, מרב מיכאלי, מהשרים פרץ ושמולי כי יתפטרו מתפקידם.

הפופולריים