מנהיג השולמנים שהצטרף לבנט למתנגדיו: "אשים לכם רימון מתחת לבית"

האיום של מנהיג השולמנים: "אשים לכם רימון"

התכתבויות שהגיעו לידי כאן חדשות חושפות את האיומים והקללות ששיגר אביר קארה, שהודיע היום על כניסתו לפוליטיקה
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הזום שבו הכריז אביר קארה על הצטרפותו לימינה; התכתבות איומים בווטסאפ, 19.01.21
צילום: זום

האיומים של מנהיג ה"שולמנים": אביר קארה, שהודיע היום (שלישי) על חבירה למפלגת ימינה של נפתלי בנט וצפוי להשתבץ במקום השישי ברשימתה לכנסת, נהג לאחרונה להלך אימים על כמה ממתנגדיו. התכתבויות שהגיעו לידי כאן חדשות חושפות את האיומים ששיגר לפעילים לשעבר, שעד לפני רגע היה חלק מהם. "אשים לכם רימון מחוץ לדלת", כתב לאחד ממתנגדיו.

מטעמו של קארה נמסר בתגובה: "תנועת 'אני שולמן' ואני פועלים במסירות יום ולילה למען עצמאים בישראל. ייתכן ובתקופה בה קיבלתי איומים מפורשים על אשתי, בני ועליי הגבתי בתקיפות ולעתים השתמשתי במילים חריפות. לא אפחד מהאיומים וההכפשות ואמשיך לפעול בנחישות, מעתה מתוך מפלגת ימינה, למען המגזר הנרמס ביותר במדינה, מגזר העצמאים".

מלבד קארה עצמו, הוא קיבל הבטחה לשני מקומות נוספים לאנשים מטעמו בעשירייה השנייה של רשימת המפלגה לכנסת. בהכרזתו על ההצטרפות לבנט, אמר קארה בזום עם פעילים: "צריך לתרגם את המעשים שלנו שלב אחד קדימה. חייבים להמשיך בריצת מרתון. כדי להעביר רפורמות ענקיות, אי אפשר להשתמש באותם כלים ופוליטיקאים ובאותה ממשלה". הוא אף הודיע על הקמת מטות בשטח החל מהיום. בנט המשיך ואמר כי "ימינה נפתחת היום לכל עם ישראל, עצמאים, שכירים במגזר הפרטי, חילונים ודתיים".

הפופולריים