גנץ: טעיתי כשלחצתי את ידו של נתניהו, קורא לכל מי שישראל חשובה לו - להתאחד

גנץ: קורא לכל מי שישראל חשובה לו - להתאחד

כפי שפורסם בחדשות הערב בכאן 11, יו"ר כחול לבן מעוניין בחיבור רחב שיכלול את כל מפלגות גוש המרכז-שמאל
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בני גנץ, 11.01.21
צילום: בני גנץ, 11.01.21

הפיצול במרכז-שמאל: יו"ר כחול לבן אמר הערב (שני) בהצהרה כי "טעיתי כשלחצתי את ידו של נתניהו, קורא לכל מי שישראל חשובה לו - להתאחד", כפי שפורסם בחדשות הערב בכאן 11. גנץ הוסיף כי נתניהו מחזיק מדינה שלמה בגרון כדי שיוכל להימלט מאימת בית המשפט. "אתם שנתתם לי את הדבר הכי חשוב - את קולכם ואמונכם לעשות שינוי שלוש פעמים - שלוש פעמים הצלחתי למנוע ממנו הקמת ממשלה קיצונית ומסוכנת שתעניק לו חסינות", אמר גנץ.

לשאלת כאן חדשות אם ישקול מגעים גם עם סער או בנט, אמר גנץ כי "סער ובנט מייצגים את הימין. אני מייצג אלטרנטיבה לנתניהו". בהתייחס לשאלה אם אינו דואג לחברי מפלגתו שנשארו מאחוריו ועשויים לאבד את מקומם בכנסת הסביר יו"ר כחול לבן כי הוא לא נכנס לפרטי המשא ומתן והמיקומים. "אני חושב שימצא מקום לכולם", אמר גנץ.

אתמול, חבר הכנסת ושר הביטחון לשעבר משה יעלון עזב את יש עתיד והודיע על ריצה עצמאית בבחירות. שר המדע יזהר הצטרף למפלגת תל"ם בראשות יעלון. שי, שנבחר לכנסת כחלק מסיעת "חוסן לישראל" בכחול לבן, הודיע ליו"ר המפלגה גנץ שלא יתמודד במסגרתה בבחירות הבאות, ואף הכריז ביום שישי שיעזוב את תפקידו ויתפטר מהממשלה. בנוסף קרין מאיר רובינשטיין, המנכ"לית והנשיאה של האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, הצטרפה גם היא למפלגת תל"ם.

פרופסור חגי לוי ועורך הדין גונן בן יצחק גם הודיעו על הצטרפותם למפלגתו של יעלון. "בוגי שותף למחאה", כתב עורך הדין בן יצחק, ממובילי המחאה נגד ראש הממשלה. "אני רואה בו מנהיג שראוי לעמוד בראש ממשלת ישראל".

הפופולריים