בני גנץ לח"כים בכחול לבן: "שוקל את המשך צעדיי"

גנץ לח"כים בכחול לבן: "שוקל את המשך צעדיי"

השר לביטחון הפנים אוחנה באולפן חדשות השבת: יריב פוליטי של נתניהו עומד מאחורי הפרסום המכפיש ב"עובדה" נגדנו
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גדעון סער, בני גנץ, בנימין נתניהו
צילום: צילום: יונתן זינדל, גילי סער, מרים אלסטר, פלאש 90

יו"ר כחול לבן, בני גנץ שוחח בסוף השבוע עם חברי כנסת במפלגה ואמר להם כי הוא שוקל את המשך צעדיו. כך פורסם הערב (שבת) בחדשות השבת בכאן 11. גנץ ביטל הערב הצהרה פוליטית שתכנן. בכירים בכחול לבן אומרים כי הם מכבדים את גנץ וימתינו עוד כמה ימים אבל לדבריהם ״אם גנץ לא יוביל שינוי משמעותי, זה לא ישרוד״.


השר לביטחון הפנים, אמיר אוחנה, אמר הערב בריאיון למיכל רבינוביץ' בחדשות השבת כי יריב פוליטי של נתניהו עומד מאחורי הפרסום המכפיש ב"עובדה" נגד הליכוד. "המזימה היחידה שנרקמה היא במוחם של מקורבים לאחד היריבים הפוליטיים שלנו, תשמעו על זה בימים הקרובים. יחד עם התוכנית עובדה הם ניסו להפיל בפח אדם שנתניהו מעולם לא ראה, לא שמע עליו ואיננו מכיר אותו ושכר משרד סמוך למשרדו של עמית חדד המייצג את ראש הממשלה. צריך לבדוק איך ניסו לשדל את האדם למשהו שלא חשב עליו בכלל".


אוחנה התייחס הערב גם למעבר של חברו לסיעה עד לא מזמן, זאב אלקין, למפלגתו של גדעון סער. "אני לא יודע אם להאמין לאלקין ששיבח את נתניהו עד לפני כמה ימים או לזה החדש מבית היוצר של רובי ריבלין או מי מחבריו של סער", אמר השר אוחנה  כשהוא רומז למעורבות של נשיא המדינה במהלך של סער.


ח"כ צביקה האוזר אמר הערב באולפן כאן 11 כי "מי שרוצה שבנימין נתניהו ימשיך לכהן כראש ממשלה - שלא יבחר בנו. הוא מיצה". בתשובה לשאלה - האם הוא והנדל יאפשרו לגדעון סער להקים ממשלה בתמיכת המפלגות הערביות אמר האוזר: "לא נקים ממשלה, אלא בתמיכה של מפלגות ציוניות. כבר הייתי שם - ועמדתי במבחן".

הפופולריים