נתניהו: אם לא נראה גישה אחרת מכחול לבן – לצערי זה יוביל לבחירות

נתניהו: אם כחול לבן לא תשנה גישה נלך לבחירות

טיסת הבכורה של Flydubai נחתה בישראל. רה"מ נתניהו בקבלת הפנים בנתב"ג: אנחנו נעים במהירות שיא לעבר עידן חדש שמשנה את המזרח התיכון • כחול לבן הגיבה: אם לא היה משפט - היה תקציב
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתניהו בנתב"ג, 26.11
צילום:

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום (חמישי) למשבר הקואליציוני, ואמר "אם נראה גישה אחרת מכיוונה של כחול לבן ושיתוף פעולה במקום ממשלה בתוך ממשלה נוכל להמשיך לעבוד יחד. אם לא, זה מוביל לצערי לבחירות. הייתי מעדיף שנהיה מאוחדים ונתעסק בהבאת השלום".

את הדברים אמר נתניהו בקבלת הפנים לטיסה הרשמית הראשונה של חברת התעופה "פליי דובאי" שנחתה בנמל התעופה בן גוריון. בנאום קבלת הפנים, אמר ראש הממשלה נתניהו: "אנחנו נעים במהירות שיא לעבר עידן חדש שמשנה את המזרח התיכון, ואת עתיד העמים שלנו. מדובר לא רק בשינוי מצבה של ישראל, אלא גם בשינוי מצב איחוד האמירויות ובחריין. הפטור מוויזות יאפשר פתיחה עצומה של המסחר, הכלכלה והתיירות".

כחול לבן הגיבה לדברי נתניהו ומסרה: "מי שמפר הסכמים, תוקע מינויים ומונע את תקציב המדינה ממניעים פוליטיים ואישיים כבר חודשים זה בנימין נתניהו. אם לא היה משפט - היה תקציב". 

עוד אמר נתניהו: "אנחנו כבר טסים מעל סעודיה, זה שינוי מבורך. אני צופה שמעגל הנורמליזציה ימשיך להתרחב. אני אומר את זה ביטחון רב, שום דבר לא מובטח אבל אני מעריך שנראה עוד מדינות שמצטרפות למעגל הזה. מה שאנחנו עושים היום זה דבר היסטורי – טיסה מסחרית ראשונה מדובאי לישראל ולא האחרונה. נפתח עשרות טיסות לשני הכיוונים – זה משנה לא רק את העתיד של מדינת ישראל והמזרח התיכון אלא גם את ההווה שלה". בתחילת החודש, נחתה בנמל התעופה בן גוריון טיסה ראשונה של "פליי דובאי". כעת, כאמור, מתקיימת ההשקה הרשמית של קו הטיסות בין המדינות.

בד בד, בעקבות אישור הסכמי התעופה בין ישראל לבחריין והפיכתה של בחריין למדינה ירוקה, חברת התעופה הישראלית "ישראייר" מקדימה את טיסת הבכורה לבחריין ל-30 בדצמבר. בשלב ראשון תפעיל ישראייר שתי טיסות בשבוע.


הפופולריים