קרעי תקף: "השופט סטרשנוב בצד שמנסה לגרום לאנרכיה"

קרעי תקף: "סטרשנוב בצד שמנסה לגרום לאנרכיה"

ח"כ מהליכוד דיבר על החלטת גנץ להקים ועדת בדיקה ממשלתית לפרשת הצוללות. "יו"ר הוועדה בצד שמנסה להסיט את סדר היום הציבורי מהכישלון של כחול לבן", אמר קרעי בכאן רשת ב
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שלמה קרעי
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

חבר הכנסת שלמה קרעי התייחס הבוקר (שני) לוועדת הבדיקה לפרשת הצוללות ותקף את יו"ר הוועדה, השופט בדימוס אמנון סטרשנוב. "הוא בצד שמנסה לגרום לאנרכיה ולהסיט את סדר היום הציבורי מהכישלון ומהטהרנות של כחול לבן", אמר בריאיון לאסף ליברמן וקלמן ליבסקינד בתוכנית "קלמן ליברמן" בכאן רשת ב. 

האזינו לריאיון עם ח"כ שלמה קרעי

קרעי תקף גם את כחול לבן: "נגמרו להם הספינים והם התחילו לשחזר שקרים. הפרשה נטחנה עד דק. אתם מאמינים לקישקושים של ח"כ גינצבורג? הם מנסים לקושש קולות אנטי-ביבי".

יו"ר סיעת כחול לבן, חבר הכנסת איתן גינזבורג, התייחס גם הוא בתוכנית "קלמן-ליברמן" על הקמת ועדת הבדיקה לפרשת הצוללות ואמר כי "שר הביטחון אמר כבר לפני מספר שבועות שהוא בוחן את הנושא. הוא התייעץ עם בכירי מערכת הביטחון, נחשף להרבה מאוד מידע והחליט. הוא לא בודק את נתניהו אלא את התהליך".

האזינו לריאיון עם ח"כ גינזבורג

חבר הכנסת גינזבורג הוסיף על זימונו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לוועדת הבדיקה כי "על פי חוק הוועדה רשאית להזמין כל אחד לעדות. אני מקווה שכולם יבואו על מנת שיופקו לקחים מקצועיים ולא פוליטיים".

שר הביטחון בני גנץ החליט אתמול להקים ועדת בדיקה ממשלתית לחקר רכש הצוללות וכלי השיט, ומינה את השופט (בדימוס) אמנון סטרשנוב לעמוד בראשות הוועדה. שמות החברים בוועדה נחשפו על ידי כרמלה מנשה. הוועדה תגיש את הדוח הסופי תוך ארבעה חודשים. בליכוד הגיבו: "גנץ לא מצליח להתרומם מהמצולות בסקרים אז הוא ממחזר צוללות".

הפופולריים