השרה אורלי לוי אבקסיס: מורשת רבין היא לא שלי, אין לי כוונה להתנצל

השרה לוי אבקסיס: מורשת רבין לא שלי, לא אתנצל

השרה לחיזוק וקידום קהילתי התייחסה לאמירתה "רבין לא שלי, אך סולדת מרציחתו" ואמרה כי: "מי שלא מיישר קו עם מורשת רבין, אומרים שהוא בעד הרצח ומהנדסים תודעה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אורלי לוי אבקסיס, ארכיון
צילום: צילום: כאן חדשות

השרה לחיזוק וקידום קהילתי אורלי לוי אבקסיס אמרה היום (ראשון) כי "מי שלא מיישר קו עם מורשת רבין, אומרים שהוא בעד הרצח ומהנדסים תודעה. זו לא המורשת שלי, אין לי כוונה להתנצל". לוי-אבקסיס התייחסה בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב, לאמירתה "רבין לא שלי, אך סולדת מרציחתו".

האזינו לריאיון המלא עם השרה לוי אבקסיס

השרה אורלי לוי-אבקסיס הוסיפה כי "באירוע כזה, שהוא פוליטי-מדיני, ביקשו שאגיע ואמרתי שהמורשת היא מורשת שלהם. אין לי בדיוק מושג מה זו מורשת רבין, יכול להיות שיש שם הרבה דברים חשובים, אבל זו לא המורשת שלי".

על פירוק החיבור עם מפלגת העבודה אמרה השרה כי "תחת כל ריאיון אמרתי שהחיבור הוא טכני ותהום פעורה ביני לבין מרצ. החיבור היה בין שני אנשים שעשו דברים חברתיים. לצערי, קרה מפץ פוליטי ובנקודת הזמן הזו קיבלתי את ההחלטה".

על החשד לרצח איתי יצחק אמרה לוי-אבקסיס, שבתה הכירה אותו: "כהורה הסיוט הכי גדול שלנו זה מה אנחנו עושים כשילד יוצא ולא חוזר הביתה. ליבי על המשפחה וההורים, אני שולחת להם תנחומים וקוראת לכל ההורים - דברו עם הילדים שלכם".

הפופולריים