ח"כ חיימוביץ': יש קבוצה בכחול לבן שחושבת על פירוק השותפות עם נתניהו

"יש קבוצה בכחול לבן שחושבת על פירוק השותפות"

חברת הכנסת מכחול לבן לשלי וגואטה: "לא נוותר על מוקדי הכוח, אבל נפעל להחלפת נתניהו". בליכוד הגיבו: חיימוביץ' חשפה את האמת, רבים במפלגתה, שמתפרקת וקורסת בסקרים, החליטו ללכת לבחירות נגד רצון הציבור ובשיא משבר הקורונה
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מיקי חיימוביץ
צילום: פלאש 90

ברקע התפטרותו של שר התיירות אסף זמיר, חברת הכנסת מיקי חיימוביץ' אמרה היום (ראשון) בריאיון לשלי יחימוביץ' ויגאל גואטה בכאן רשת ב: "יש בימים האחרונים קבוצה הולכת וגדלה בכחול לבן שחושבת בהחלט על אופציה של פירוק אחראי של השותפות עם הליכוד. לא נוותר על מוקדי הכוח, אבל נפעל להחלפת נתניהו". 

בליכוד הגיבו לדבריה של חברת הכנסת מכחול לבן: "חיימוביץ׳ חשפה את האמת - רבים במפלגתה, שמתפרקת וקורסת בסקרים, החליטו ללכת לבחירות נגד רצון הציבור ובשיא משבר הקורונה. אנו קוראים לבני גנץ להשליט סדר בבלגן שבמפלגתו ולפעול למען אחדות הממשלה למען הצלת חייהם של אזרחי ישראל, אחרת ההחלטה של כחול לבן היא לעסוק בפוליטיקה קטנה בזמן שהמדינה מצויה בשעת חירום".

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ חיימוביץ' בכאן רשת ב

חיימוביץ', שהגיעה אמש להפגנות בתל אביב, הוסיפה בריאיון: "בחמישי מפגינים נכלאו ליד לה גארדיה ומיהרתי לשם כדי לראות. שעות ארוכות כפו עליהם קרבה פיזית. יש בעיה בכלל בהגבלת הפגנות במדינה דמוקרטית, ואני אמרתי מראש שזה רק יגביר אותן". 

על בחירתה להפר את המשמעת הקואליציונית ולהצביע נגד הגבלת ההפגנות ציינה חברת הכנסת: "זאת לא תחושה טובה להצביע לא עם הסיעה שלי, אבל הייתי מוכנה לשלם את המחיר. בסופו של דבר לא היה מחיר כי גנץ הכיל את ההצבעה שלי". 

הפופולריים