כחול לבן בלי מסכות | השר עמיר פרץ מתייחס לחשיפת כאן חדשות: זו הייתה טעות, היינו צריכים להקפיד

כחול לבן בלי מסכות | השר פרץ: זו הייתה טעות

ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות התייחסה מוקדם יותר לנושא בריאיון לכאן רשת ב: "מרגיז אותי מאוד וחורה לי לראות את זה. הייתי מצפה מחברי כנסת שישמשו דוגמה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שר הכלכלה עמיר פרץ
צילום: צילום: תומר נויברג, פלאש 90

השר עמיר פרץ התייחס הערב (שלישי) לחשיפת כאן חדשות, לפיו בגיבושון סיעת כחול לבן ביום שישי האחרון בו לקח חלק, לא נשמרו הנחיות הקורונה, ואמר: "זו הייתה טעות, היינו צריכים להקפיד".


אמש אמר יושב ראש כחול לבן בני גנץ: "אנחנו צריכים נורא להקפיד על הדברים האלה – מינימום פיקשושים" והוסיף כי הדגיש את הנושא בישיבת סיעתו. שר התרבות והספורט חילי טרופר התייחס גם הוא לדברים ואמר הבוקר לקלמן ליבסקינד ולרועי שרון בכאן רשת ב: "יש משם כמה תמונות שבהחלט מטרידות. המציאות הזו לא הייתה צריכה להיות. הייתה שם ארוחת בוקר, אנשים כשהם אוכלים ומדברים - הם מורידים את המסכה".

ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות הדוקטור שרון אלרעי, אמרה על כך בריאיון לכאן רשת ב: "מרגיז אותי מאוד וחורה לי לראות את זה. הייתי מצפה מחברי כנסת שישמשו דוגמא, ילכו עם מסכות ויקפידו על מרחק. כולם צריכים להיות באותו סטנדרט, בלי הנחות סלב".

השבוע נודע כי השרה פנינו תמנו שטה נדבקה בנגיף קורונה. שר המשפטים אבי ניסנקורן, שר התיירות אסף זמיר, שר האנרגיה יובל שטייניץ, סגן השר גדי יברקן, חברות הכנסת תהלה פרידמן מכחול לבן ואיילת שקד מימינה, וחבר הכנסת דוד ביטן מהליכוד, נכנסו כולם לבידוד לאחר ששהו בקרבתה.

הפופולריים