יועז הנדל: לא ניתן יד לממשלה צרה גם אם יקראו לנו אחי ואחותי

השר יועז הנדל: לא ניתן יד לממשלה צרה

שר התקשורת לכאן רשת ב: "ראש ממשלה עם כתבי אישום זה הפוך מהאידיאל שחשבתי עליו לאורך השנים. הבחירה שלי להתפשר על זה היא לאור החלופות - בחירות נוספות, שנאת חינם או ממשלת מיעוט שבעיניי הייתה מתרסקת תוך שעתיים"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יועז הנדל
צילום: צילום: פלאש 90

שר התקשורת יועז הנדל התייחס היום (שלישי) למשבר בממשלה ואמר כי הוא וחבר הכנסת צבי האוזר לא ייתנו יד לממשלה צרה "גם אם יקראו לנו אחי ואחותי". בריאיון לשלי יחימוביץ' ויגאל גואטה בכאן רשת ב הסביר הנדל כי "ראש ממשלה עם כתבי אישום זה הפוך מהאידיאל שחשבתי עליו לאורך השנים". שר התקשורת אמר שבחירתו להתפשר על זה היא לאור החלופות "בחירות נוספות, שנאת חינם או ממשלת מיעוט שהייתה מתרסקת תוך שעתיים".

האזינו לריאיון המלא עם שר התקשורת

על השאלה אם הם יחברו לליכוד בראשות נתניהו, אם יהיו בחירות נוספות, אמר הנדל כי "התשובה היא לא. השותפים שלי יכולים להיות כאלה שמאמינים גם בתפיסות המדיניות שלי, שם יש לי על מה לדבר עם נתניהו. אבל גם בתפיסות הממלכתיות שלי ושם אין לי כל כך הסכמות איתו".

על פגישתו עם הנשיא ראובן ריבלין וכינון אמנה לשמירה על חופש העיתונות וביטחון עיתונאים אמר כי "בשבועות האחרונים, וגם לפני, נתקלתי בעבודתי בעיתונאים שמותקפים שוב ושוב. לצערי, כל פעם יש איזה הסבר מצד פוליטיקאים מסוימים למה זה בסדר".

הוא הוסיף כי "אנחנו רוצים לייצר תפיסה עקבית, יחד עם רשויות המדינה, של איך מתייחסים לעיתונאים באזורי חיכוך ובהפגנות. איך המשטרה צריכה להתייחס לעיתונאים".

הפופולריים