ראש אגף המבצעים בירושלים: "המטרה של קומץ המפגינים שנשאר - להגיע לתלונה שפינו אותם"

"קומץ מפגינים נשאר רק בשביל פינוי ותלונה"

ניצב משנה אמיר ארזני התייחס לשימוש ברכב ההתזה המשטרתי: הוא לא הכי מדויק, אנחנו מכוונים אותו לעבר מרכז הגוף של המפגינים • ח"כ יעלון על האלימות במחאה: חוסר אחריות של נתניהו, כל ההכללות על המוחים הן מיותרות
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סקר מנדטים 06.08.20 – אחוז החסימה
צילום:

ראש אגף המבצעים במחוז ירושלים, ניצב משנה אמיר ארזני התייחס היום (ראשון) למחאות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו: "רוב המפגינים מתפנים בעצמם, הקומץ שנשאר – אין להם מטרה להתפזר, למרות התנאים שאנחנו מפרסמים. המטרה שלהם היא להגיע לתלונה שפינו אותם". בריאיון לרן בנימיני בכאן רשת ב הוסיף ארזני על השימוש ברכב ההתזה המשטרתי כי "הכלי הזה במדרג השימוש הוא בין הנמוכים שיש. הוא לא הכי מדויק, אנחנו מכוונים אותו לעבר מרכז הגוף של המפגינים".

האזינו לריאיון המלא עם ניצב משנה אמיר ארזני

יו"ר תלם, חבר הכנסת משה יעלון, התייחס לאלימות בהפגנות ותקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו. "זו תוצאה של הסתה, שיסוי ושל חוסר אחריות של מישהו שאמור להנהיג ואיבד את הצפון", אמר בריאיון לרן בנימיני בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב. יעלון הוסיף כי "ברגע שאתה מגדיר אנשים ומדביק כל מיני כותרות אחרות - בסופו של דבר יש אנשים שיוצאים ועושים מעשה. אם ראש הממשלה אומר את זה אז בוודאי שהם ייצאו להגן".

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ יעלון

עוד אמר יעלון כי דבריו של ראש הממשלה בנימין נתניהו על המפגינים נגדו ולפיהם הם "אנרכיסטים ומפיצי מחלות", מעודדים פגיעה בהם, וכי הוא חושש משפיכות דמים. יעלון הוסיף כי הוא מתנגד לאלימות מכל צד, וחלילה שמישהו יפגע בראש הממשלה נתניהו.

יעלון מתח ביקורת על בכירי כחול לבן, השרים גנץ ואשכנזי, שלטענתו, מעניקים גיבוי למעשיו של ראש הממשלה. "נתניהו מסית ומשסה, עליו להתפטר ואם הדרך היחידה להזזתו היא בחירות, אז נלך לבחירות", אמר יעלון. על ההכללות נגד המפגינים אמר כי הן מיותרות. "פגשתי גם ליכודניקים, זו מחאה אותנטית של אנשים שחושבים שהממשלה הנוכחית הביאה אותם למצוקה".

הפופולריים