ליברמן על ההתקפות של יאיר נתניהו: לא מתעסק עם ילד מגודל, בטלן, שלוקה בנפשו

ליברמן על יאיר נתניהו: ילד מגודל שלוקה בנפשו

בתגובה לדברים שכתב נגדו בנו של רה"מ, אמר יו"ר ישראל ביתנו בריאיון לכאן רשת ב: "אני לא מתעסק עם בני משפחה, אישה וילדים". על נתניהו אמר: "הוא משפיל את הרמטכ"ל וראש השב"כ" | האזינו
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ליברמן
צילום: ליברמן

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן תקף היום (ראשון) בחריפות את בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, בריאיון לשלי יחימוביץ' ויגאל גואטה בכאן רשת ב. בתגובה לדברים שכתב נתניהו נגד ליברמן בעבר בטוויטר, אמר ליברמן: "אני לא מתעסק עם בני משפחה, אישה וילדים ובטח שלא עם ילד מגודל, בטלן, שלוקה בנפשו וסובל מפרנויות וסכיזופרניה".

בריאיון תקף יו"ר ישראל ביתנו גם את ראש הממשלה על התנהלותו במשבר הקורונה ובנושא הסיפוח. "אני לא מוטרד רק מזה שנתניהו מנסה להשפיל את גנץ, שאולי מגיע לו", אמר ליברמן על העימות היום בין נתניהו לראש הממשלה החליפי בדיון קבינט הקורונה. "הוא משפיל גם את הרמטכ"ל ואת ראש השב"כ. אני לא זוכר אווירה כזו שבה ראש השב"כ והרמטכ"ל לא שותפים למהלך כמו המהלך של הסיפוח, שהוא מחייב מעורבות שלהם בשטח".

על משבר הקורונה אמר ליברמן כי "מה שצריך לעשות זה להעביר את האחריות והתיאום לפיקוד העורף, ופשוט להפסיק לבזבז זמן. נתניהו לא רוצה לאבד שליטה, והוא לא מנהל את משבר הקורונה - אלא מנהל מסע יחסי ציבור".

האזינו לריאיון המלא עם אביגדור ליברמן בכאן רשת ב

כשנשאל על מעצרו ביום שישי האחרון של תת-אלוף אמיר השכל בהפגנה מול מעון ראש הממשלה, אמר יו"ר ישראל ביתנו: "זו פשוט הייתה התנהלות טיפשית, ובטח כשאנחנו יודעים מיהו האיש. אם זו החלטה מגבוה זה חמור שבעתיים, כי השר לביטחון הפנים לא יכול לתת הוראה לשוטרים בשטח, ואני מקווה שלא הייתה התערבות שלו".

הפופולריים