מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב הודיע כי הוא פורש מתפקידו

מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב פורש מתפקידו

בתום שלוש שנים בתפקיד, כתב אבואב לשר גלנט: "אני חש שבשלה השעה לחילופים בעמדתי. אני מסיים את הפרק הזה בתחושת סיפוק עמוקה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שמואל אבואב
צילום: צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב הודיע היום (ראשון) לשר יואב גלנט כי הוא פורש מתפקידו. במכתבו לשר כתב אבואב: "אני חש שבשלה השעה לחילופים בעמדת המנכ"ל. משהוקמה ממשלה ועם מינוייך לתפקיד השר, נוצר למערכת החינוך אופק לשנים קדימה. אני מסיים את הפרק הזה בתחושת סיפוק עמוקה נוכח הנושאים המשמעותיים שהצלחנו לקדם".

אבואב כיהן בתפקידו במשך כשלוש שנים, תחת השרים לשעבר נפתלי בנט ורפי פרץ. הייתה זו כהונתו השנייה של אבואב כמנכ"ל משרד החינוך, כשב-2006 מונה לתפקיד תחת השרה לשעבר יולי תמיר.

מחדל הלמידה מרחוק: המבקר יפתח בבדיקה

אמש פורסם בחדשות השבת כי לאור הביקורת הרבה על הלמידה מרחוק בעת משבר הקורונה - מבקר המדינה מתניהו אנגלמן החל לבדוק את הנושא.

המבקר יבחן את אפקטיביות הלמידה מרחוק ואת מוכנות בתי הספר והמורים. בנוסף לבחינת שיעורי ה"זום" שיזמו המורים, ייבדק גם אם צילום כל תוכנית הלימודים והשכרת 24 אולפנים היו אפקטיביים, בעיקר לאור העובדה כי לא פרסמו נתוני רייטינג של שידורי הלמידה. בימים האחרונים החל המבקר לבקש מאנשי משרד החינוך נתונים כדי להתחיל את הביקורות.

הפופולריים