ח"כ מהליכוד: ההידבקות של ח"כ אבו שחאדה – פיגוע של הרשימה המשותפת

ח"כ מהליכוד: הידבקות ח"כ שחאדה – פיגוע בכנסת

צילום מסך מקבוצה פנימית של הליכוד חשף את ההתבטאות הגזענית • ח"כ תומא-סלימאן מהרשימה המשותפת: לא מפתיע אבל מגעיל שזו מפלגת השלטון
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"הכ מולא
צילום:

חבר הכנסת וסגן השר לשיתוף פעולה אזורי פאטין מולא מההליכוד תקף אמש (חמישי) בקבוצת וואטסאפ של המפלגה את חבר הכנסת סמי אבו שחאדה, שנדבק בקורונה. בצילום מסך מהקבוצה נראה מולא מאשים את חבר הכנסת: "פיגוע של הרשימה המשותפת בכנסת". 

חברת הכנסת עאידה תומא-סלימאן מהרשימה המשותפת גינתה את הדברים ואמרה: "צילום המסך חשף את הגזענות שרצה בקבוצות הוואטסאפ של הליכוד. לא מפתיע, אבל מגעיל שזו מפלגת השלטון. מסה החנפנות בליכוד לא מפסיק – וגם מולא יודע שהדרך לליבו של נתניהו עוברת דרך גזענות".

אמש התראיין אבו שחאדה לתוכנית דקלוינסון בכאן רשת ב ואמר כי נפגש עם אלפי אנשים בשבוע האחרון. "הייתי בניחומי אבלים, באירועים משפחתיים ובהפגנות. אבל צריך לזכור שיש כמות מוגבלת של אנשים שכל חולה קורונה יכול להדביק". כל דיוני הכנסת שתוכננו אמש נדחו, ועובדי הכנסת הונחו להישאר בבית אם עבודתם במשכן אינה נחוצה. 

חבר הכנסת מהרשימה המשותפת סיפר כי הוא מרגיש טוב, ולא פיתח תסמיני מחלה. "נבדקתי שלשום בצוהריים, אחרי שהנהג שלי אובחן כחולה בקורונה", סיפר בריאיון. "אחרי חצות התקשרו אליי וסיפרו לי שנדבקתי". אבו שחאדה שוחח הבוקר עם קצין הכנסת וביחד התחקו אחרי הפגישות והפעילות שלו בכנסת.

הפופולריים