נציגי רשויות במכתב תמיכה בפרץ, על ההצטרפות לממשלה: "זהו צו השעה"

נציגי רשויות במכתב תמיכה בפרץ: "זהו צו השעה"

חברים במועצות המקומיות קוראים לאשר את הצטרפות העבודה לממשלה בוועידת המפלגה מחר. חולדאי תקף את ההחלטה: "ייתכן שהגיעה השעה לומר די. אין צורך פוליטי במפלגה שעבור ערכיה הצבעתי"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עמיר פרץ בוועידת מפלגת העבודה, יולי 2019
צילום: צילום: תומר ניוברג, פלאש 90

יותר מ-40 סגני ראשי רשויות מקומיות וחברי מועצה פנו היום (שבת) במכתב תמיכה ליו"ר מפלגת העבודה עמיר פרץ, על החלטתו להצטרף לממשלה. "אין ספק כי זהו צו השעה" כתבו נציגי המועצות במכתבם והוסיפו כי "כשנגיף קורונה מותיר מיליוני מובטלים - מפלגת העבודה חזקה, בעמדות ההשפעה - תהווה כוח מניע לטובת המדינה ולטובת אזרחיה".


ההחלטה תובא מחר לאישור ועידת מפלגת העבודה, אם תעבור, פרץ צפוי להתמנות לשר הכלכלה וחבר הכנסת איציק שמולי לשר הרווחה. מוקדם יותר, תקף ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי את ההחלטה: "ייתכן שהגיעה השעה לומר די. אין צורך פוליטי במפלגה שעבור ערכיה הצבעתי". חולדאי פנה לחברי העבודה: "פנייתי היא לאלו שעבורם לערכים אלו יש עדיין משמעות: אל תרימו יד על המפלגה, ואל תחברו לממשלה הרעה הזו, שממילא לא צריכה אותכם". 

אמש פורסם במהדורת "השבוע" בכאן 11 כי לפי ההסכם בין מפלגת העבודה לכחול לבן, פרץ ושמולי יתמכו בהענקת המנדט להרכבת הממשלה לבנימין נתניהו. לפי סעיפי ההסכם העקרוניים, שפורסמו במלואם בכאן חדשות, הממשלה תפעל לקדם שורה של חוקים סוציאליים, וביניהם העלאת שכר המינימום. 

הפופולריים