אחרי מגע עם ראש מועצה שנדבק בקורונה: השרים דרעי והנגבי נשלחו לבידוד

ראש מועצה חלה בקורונה, דרעי והנגבי בבידוד
ימים אחרי כנס בהשתתפות שרים וחכ"ים, ראש מועצת מרחבים הודיע כי חלה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שי חג'ג', צחי הנגבי, רם בן ברק, אלון שוסטר בכנס, מארס 2020
צילום: ללא

שר הפנים אריה דרעי ושר החקלאות צחי הנגבי נשלחו הערב (שלישי) לבידוד, לאחר ששהו במחיצתו של יו"ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית מרחבים, שי חג'ג', שנדבק בנגיף קורונה. חג'ג' עצמו נמצא גם הוא בבידוד והודיע הערב כי הוא חש בטוב ויעבוד מביתו.

השר דרעי ומנכ"ל משרדו, שנשלח אף הוא לבידוד, שהו במחיצתו של חג'ג' ביום ראשון האחרון בישיבה שנערכה באולם הישיבות במשרד הפנים בירושלים. באותה ישיבה השתתף גם ראש עיריית מודיעין ויו"ר מרכז השלטון המקומי חיים ביבס, אשר הונחה גם כן להיכנס לבידוד. שאר משתתפי הישיבה נכנסו גם לבידוד.

השר הנגבי, וכן חברי הכנסת אלון שוסטר ורם בן־ברק מכחול לבן, שהו במחיצת חג'ג' בכינוס בשבוע שעבר, שראש המועצה האזורית מרחבים היה ממארגניו. במשך הכינוס ישב חג'ג' לצד השלושה. קודם לכן דווח על חולה אחר שהיה בכינוס אך נראה כי הוא לא שהה בקרבת הנגבי, שוסטר ובן־ברק. 

מהכנסת נמסר הערב: "ממידע שהגיע בשעה האחרונה לקצין הכנסת ניצב יוסף גריף, שהו שלושת חברי הכנסת רם בן ברק, אלון שוסטר וצחי הנגבי בשבוע שעבר במחיצתו של שי חג׳ג׳ ראש מועצת מרחבים אשר אובחן כחולה קורונה. בשיחה שקיים ניצב גריף עם אודי קליין - סגן הממונה על בריאות הציבור במשרד הבריאות, נמסר לו כי הנושא הובא לידיעתו של המשרד ועל כן כבר נוצר קשר עם חברי הכנסת אשר קיבלו הנחיה להיכנס לבידוד מיידי".

מראש עיריית מודיעין ויו"ר מרכז השלטון המקומי חיים ביבס נמסר: "לאחר שהתגלה כי שי חג'ג' נושא את נגיף קורונה, ולאחר שנכחתי בפגישה איתו השבוע, הודעתי לצוות העירייה והשלטון המקומי כי אכנס לבידוד ואמתין לעדכון ממשרד הבריאות. חשוב לציין כי הפגישה התקיימה על פי הכללים המחמירים וכרגע אני ממתין לתחקיר משרד הבריאות שיחליט אם אצטרך להיות בבידוד או לא. אם אצטרך להמשיך בבידוד, אמשיך לנהל את ענייני העירייה והשלטון המקומי על הצד הטוב ביותר מביתי ואתן לאנשי המקצוע לעשות את עבודתם הטובה. בריאות שלמה לכולם".

הפופולריים