ליברמן: "לא יהיו בחירות רביעיות"

ליברמן: "לא יהיו בחירות רביעיות"

יו"ר ישראל ביתנו הגיב לתוצאות המדגמים, בהם קיבלה מפלגתו רק 6 מנדטים. ליברמן הוסיף: "לא תהיה ברירה אלא לחכות לתוצאות האמת - ואז לעשות הערכת מצב"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ליברמן
צילום: צילום: סראיה דיאמנט, פלאש 90

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הגיב הערב (שני) לתוצאות המדגמים, בהם קיבלה מפלגתו רק שישה מנדטים, והדגיש כי ישראל ביתנו "לא תזוז מילימטר מכל מה שהבטיחה". ליברמן הוסיף: "ראינו תוצאה דומה באפריל 2019 ועדיין לא יודעים את תוצאות המעטפות הכפולות. לא תהיה ברירה אלא לחכות לתוצאות האמת - ואז לעשות הערכת מצב". ליברמן נשא דברים בהם הבהיר כי לא יהיו בחירות רביעיות.


ביום שישי טען יו"ר העבודה-גשר-מרצ עמיר פרץ כי לאחר הבחירות סוכם עם יו"ר כחול לבן בני גנץ על הקמת ממשלת מיעוט. "נשביע ממשלה של העבודה-גשר-מרצ עם כחול לבן כאשר ישראל ביתנו והרשימה המשותפת יתמכו מבחוץ", אמר פרץ. ליברמן תקף בתגובה: "הנהגת מפלגת העבודה ז"ל כל כך מבוהלת ומפוחדת שהיא מוכנה לשקר ולהמציא כל דבר. לפי המידע שבידי – כל המהלך מתואם עם נתניהו".

ליברמן הבהיר כי מפלגתו תצביע "בוודאות" נגד כל ממשלה שהיא לא תהיה חלק ממנה. "העלילה האחרונה של פרץ נועדה לפגוע בישראל ביתנו עקב הנטישה של מצביעי עבודה רבים לטובתנו", תקף יו"ר ישראל ביתנו. בליכוד הגיבו לעימות: "רעידת אדמה! עמיר פרץ מאשר בקולו - 'סיכמתי עם גנץ על הקמת ממשלת מיעוט של כחול לבן, גשר ומרצ, בתמיכה מבחוץ של ליברמן והרשימה המשותפת'".

הפופולריים