גנץ: ליברמן יילך עם נתניהו - זה מצב חמור ביותר

גנץ: ליברמן יילך עם נתניהו - זה חמור ביותר

יו"ר כחול לבן עקץ את נתניהו בכאן רשת ב: "אני מתראיין בכל רשת שמוכנה לראיין אותי ולא רק ברשתות תומכות" | האזינו
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יו"ר כחול לבן בני גנץ
צילום: צילום: תומר נויברג, פלאש 90

יו"ר כחול לבן בני גנץ אמר היום (חמישי) בריאיון לרן בנימיני ויגאל גואטה בכאן רשת ב כי "אני חושב שאם לא ניהיה המפלגה הגדולה ביותה, ליברמן ילך עם נתניהו. זה מצב חמור ביותר". גנץ עקץ את יריבו, ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר: "אני מתראיין בכל רשת שמוכנה לראיין אותי, ולא רק ברשתות תומכות". את הטענה כי הוא נסחט על ידי איראן כינה "ספין": "זו סחורה ישנה ושקרית. אנחנו נטפל בזה בערוצים המשפטיים בנפרד". 

האזינו לריאיון המלא עם יו"ר כחול לבן בכאן רשת ב

יו"ר כחול לבן הביע את חששו מפני פגיעה בטוהר הבחירות: "אני מצפה מוועדת הבחירות להיערך בכל מובן. יש מספיק אנשים שירצו לשבש את זה. אני מודה שאני מודאג, כי אני רואה שנתניהו פועל למען עצמו". גנץ אמר את הדברים לאחר שאתמול הוא תקף את ראש הממשלה בנאומו בכפר המכביה ואמר: "מה שעשית בחודש האחרון - זה פשע שנאה". הוא אף טען כי נתניהו מתכוון לשבש את יום הבחירות. 

 כחול לבן פנתה היום למבקר המדינה, מתניהו אנגלמן, בדרישה לפתוח בחקירה נגד ראש הממשלה והליכוד בגין עבירה על חוק מימון מפלגות. הדרישה מגיעה בעקבות הפרסום ב"דה מרקר", שלפיו הליכוד שילם באמצעות חברה פרטית לחברת חקירות כדי שתפעל למצוא חומרים מכפישים נגד רשימת כחול לבן ובני גנץ.

ח"כ זוהר: "נתניהו הוא הדמוקרט הגדול במדינה" 

חבר הכנסת מיקי זוהר מהליכוד אמר בריאיון ל"כאן הערב" בכאן רשת ב כי כמעט כל כלי התקשורת נרתמים לטובת כחול לבן לקראת הבחירות. זוהר אמר כי בכחול לבן "ירדו נמוך" כשהשוו את ראש הממשלה לנשיא טורקיה רג'פ ארדואן: "נתניהו הוא הדמוקרט הגדול במדינה". 

בד בבד, חבר הכנסת מישראל ביתנו אלי אבידר תקף בריאיון לכאן רשת ב: "נתניהו לא יהיה ראש ממשלה גם אם יהיו לו 61 מנדטים". אבידר ציין כי עשרה חברי כנסת מהליכוד לא יצביעו בעד פסקת ההתגברות והוסיף: "ראש הממשלה לא יימלט מהדין".  

הפופולריים