ליברמן על רגב: "אי אפשר כל הזמן לצרוח ולהשתלח ולצפות שתקבל יחס כמו לנסיכה דיאנה"

ליברמן על רגב: משתלחת ומצפה ליחס של נסיכה
יושב ראש ישראל ביתנו סרב להתנצל על דבריו לשרת התרבות: "זה היה הכרחי. היא לא רגילה שעונים לה. אני חושב שצריך להגיד לאדם בפנים מה שאתה חושב עליו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אביגדור ליברמן ומירי רגב
צילום: צילום: דוד כהן, יונתן זינדל, פלאש 90

יושב ראש ישראל ביתנו, חבר הכנסת אביגדור ליברמן הגיב היום (שלישי) על דבריו לשרת התרבות והספורט, חברת הכנסת מירי רגב בחדשות 13, ולא התנצל: "זה היה הכרחי. אי אפשר כל הזמן לצרוח ולהשתלח ולצפות שהיחס כלפי אותה חברת כנסת יהיה כמו לנסיכה דיאנה". את הדברים אמר לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב. ליברמן הוסיף על רגב כי "היא לא רגילה שעונים לה. אני חושב שצריך להגיד לאדם בפנים מה שאתה חושב עליו".


בהמשך דבריו ליברמן התייחס גם לריצת עוצמה יהודית, "שמעתי שהציעו לבן גביר להיות שגריר. אני מופתע שנתניהו לא הציע לו להיות נסיך במקום הארי ומייגן. טירוף מוחלט", אמר ליברמן. בד בבד, יושב ראש ישראל ביתנו התחייב שלא יהיו בחירות נוספות: "לא נלך לסיבוב נוסף. מי שגרר את המדינה לסבב נוסף אלה כחול לבן והליכוד. נדאג להקים ממשלה ציונית וליברלית. אני לא מצפה לנס, אלא מייצר אותו".

שר האנרגיה יובל שטייניץ עלה לריאיון אצל אריה גולן כמה דקות אחר כך והגיב לליברמן על ההתחייבות שלא יהיו בחירות נוספות. "אם יש לו פטנט איך להקים ממשלה ציונית ולמנוע בחירות רביעיות - למה הוא לא השתמש באותו פטנט כדי למנוע את הבחירות השלישיות?", תהה שטייניץ.

הפופולריים