ועידת העבודה אישרה את ההצעה לשריין ארבעה מועמדים ב-20 המקומות הראשונים

העבודה אישרה לשריין 4 מועמדים ברשימה

גורמים בעבודה זועמים על פרץ ומאשימים אותו במשטר דיקטטורי. חלקם אף מאיימים בפיצול אם יממש את השיריונים שהוקצו לו
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ועידת מפלגת העבודה 25.12.19
צילום:

ועידת מפלגת העבודה אישרה הערב (רביעי) את המשך כהונתו של עמיר פרץ כיו"ר המפלגה, את ביטול הבחירות המקדימות לרשימה לכנסת, ואת המשך השותפות עם מפלגת גשר. כמו כן אושרה ההצעה לשריין ארבעה מועמדים ב-20 המקומות הראשונים, בהם שניים בעשירייה הראשונה, על אף התנגדותם של חלק מבכירי המפלגה.

גורמים בעבודה זועמים על פרץ ומאשימים אותו במשטר דיקטטורי. חלקם אף מאיימים בפיצול אם יממש פרץ את השיריונים שהוקצו לו.

ח״כ איציק שמולי לא הגיע לוועידה, במחאה על כך שפרץ רוצה לשריין מקומות לבחירתו בעשירייה הראשונה. "אף שמהלך השיריונים יפגע באחרים ולא בי אישית - לא אקח חלק במהלכים שעלולים לפגוע במפלגת העבודה ולשנות את מהותה", צייץ שמולי בטוויטר.

פרץ התייחס בדיון הוועידה לסוגיית החיבורים עם מפלגות אחרות, לקראת הבחירות במארס. "הודעתי ואני מודיע שוב שכל שאלת החיבורים והאיחודים תיבחן, כשלנגד עינינו תעמוד טובת המדינה, טובת הגוש וטובת המפלגה", אמר יו"ר העבודה. על השיריונים ברשימה אמר: "הכוונה היא לצרף אישים שמעמדם לא מוטל בספק. אם לא יימצאו כאלה - לא אשתמש בשריונים".

יו"ר העבודה גם תקף בדבריו את כחול לבן ואת בני גנץ: "לצערי הרב, ידידינו בכחול לבן הלכו שבי אחרי אותה משענת קנה רצוץ שקרויה ישראל ביתנו. אני פונה לידידי בני גנץ – תתפקח מאשליית ליברמן, הוא לא היה איתך ולא יהיה איתך. תתנער גם מחברים מהעבר בצה"ל, כי הרב רפי פרץ הוא אולי חבר שלך אבל לא שותף שלך".

מיטב החשיפות של כאן חדשות ב-2019 | צפו

הפופולריים