רגב: "לא ניתן לבוכרים לנצח"; סער: אמירה גזענית

רגב: לא ניתן לבוכרים לנצח; סער: אמירה גזענית

סער הגיב לדברי השרה: "נתניהו החליט לנהל קמפיין שלילי ולא ענייני" • רגב השיבה: לקחו אמירה הומוריסטית וייחסו לה גזענות
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גדעון סער ומירי רגב
צילום: צילום: אוליבייה פיטוסי ויונתן זינדל, פלאש 90

עימות נרשם מאז אמש (שלישי) בין חבר הכנסת גדעון סער והשרה מירי רגב. השרה השתתפה אתמול בכינוס של הליכוד, במהלכו אמרה: "לא ניתן לבוכרים לנצח". סער הגיב: "אמירה גזענית של הצד השני. נתניהו החליט לנהל קמפיין שלילי ולא ענייני".

לאחר אמירתו של סער, רגב הבהירה: "בייאושם ובמצוקתם הגדולה בוחרים במטה סער לקחת אמירה הומוריסטית ולייחס לה גזענות. פניתי למי שאמורה לסייע בהבאת בני העדה הבוכרית במהלך הכנס ואמרתי לה שלא ניתן לבוכרים לנצח, כלומר שהיא תסייע בהבאת יותר מתפקדים, תושבי המקום שבחלקם הגדול בוכרים, להצביע נתניהו לעומת אלו שיגיעו להצביע לסער".

השרה הוסיפה: "אין אדם בכנס שלא הבין את האמירה ואת הקריצה, בליכוד ישנן קבוצות שמייצגות בני עדות שונות ובני קהילות שונות ואני גאה מאוד על כך. פעלתי רבות למען העדה הבוכרית ואוסיף לפעול למענה ולמען כלל העדות בישראל. צר לי שגורמים מטעם מטה סער פועלים כדי לפגוע בי, הם עושים זאת בשם אידיאולוגיית אנטי ביבי, מבית מדרשם של השמאל".

סער פנה היום לחברי הליכוד: "זוהי לא דרכנו. זוהי לא דרך הליכוד. התחייבנו לקמפיין מכובד ומכבד ועמדנו בכך. לצערנו קמפיין נתניהו נמנע מעימות רציני וענייני והחליט לנהל קמפיין שלילי ולא ענייני. אני סומך על תבונתם של חברי הליכוד. הם יודעים להתעלות מעל כל זה ולבחור בחירה עניינית, ערכית ואמיתית".

מיטב החשיפות של כאן חדשות ב-2019 | צפו

הפופולריים