ארדן הודיע: תומך בנתניהו לראשות הליכוד

ארדן הודיע: תומך בנתניהו לראשות הליכוד

השר הודיע על תמיכתו והוסיף: "התמודדות סער מחזקת את התנועה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גלעד ארדן
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

השר גלעד ארדן הודיע היום (שלישי) על תמיכתו בראש הממשלה בנימין נתניהו בפריימריז לראשות הליכוד שיתקיימו ביום חמישי. בסרטון שפרסם אמר כי "כחבר הקבינט אני מכיר את האתגרים האדירים שמולם אנו ניצבים. לכן לאחר שהבאתי בחשבון את כל השיקולים, הגעתי למסקנה שראש הממשלה נתניהו הוא האדם המתאים להוביל את הליכוד והמדינה".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

ארדן התייחס על הביקורת בהתמודדותו של סער ואמר: "אני מאמין שההתמודדות של חברי סער ראויה ושומרת על הדמוקרטיה בתנועה. אני משוכנע שהיא מחזקת את הליכוד". 

הבוקר פרסם מטה הפריימריז של נתניהו הודעה צינית בתגובה להצעה שהעלה ח"כ גדעון סער ולפיה אם ייבחר לראשות הליכוד בפריימריז יפעל למינויו של נתניהו לנשיא המדינה. בהודעה לא התייחסו במטה ישירות להצעה ורק קבעו: "הספין של גדעון סער מעיד לצערנו שהוא התיישר עם הקו של התקשורת והשמאל כדי לסלק את ראש הממשלה נתניהו מהנהגת המדינה. זה לא הזמן לפילוג בליכוד אלא לאחדות סביב ראש הממשלה נתניהו".

אתמול אמר סער שאם ייבחר לתפקיד יושב ראש המפלגה, יפעל שבנימין נתניהו ייבחר לנשיא המדינה, ויוכל להמשיך לתרום למעמדה של ישראל בעולם. בכינוס בחירות בנתניה הוסיף סער כי הוא מודה שלא תהיה תגובה חיובית להצעה זו, אך יפעל בזמן אמת, כדי שהדבר יקרה.

מיטב החשיפות של כאן חדשות ב-2019 | צפו

הפופולריים