אמסלם: "ההבדל בין נתניהו לסער הוא כמו בין מרצדס לסוסיתא"

השר אמסלם: "נתניהו הוא מרצדס, סער – סוסיתא"
שר התקשורת תקף בכאן רשת ב את המתמודד על ראשות הליכוד, וזילזל בהצעתו לעימות. סער הגיב: "אם המרצדס מידרדרת לתהום. עלה על הסוסיתא ותגיע איתה לפסגה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גדעון סער ודודי אמסלם
צילום: צילום: הדס פרוש, פלאש 90

שר התקשורת דוד אמסלם תקף היום (ראשון) בחריפות את חבר הכנסת גדעון סער המתמודד על ראשות הליכוד, והביע זלזול ברעיון העימות בין נתניהו לסער. בריאיון לתוכנית קלמן-ליברמן בכאן רשת ב אמר אמסלם: "ההבדל בין נתניהו לסער הוא כמו בין מרצדס לסוסיתא".

האזינו לריאיון עם דודי אמסלם

על ההצעה לערוך עימות בין המתמודדים אמר אמסלם לאסף ליברמן וקלמן ליבסקינד: "הוא יכול להציע הרבה דברים. הוא יכול להציע גם תצוגת אופנה. מתי ראית עימות בישראל? סיפור העימותים הוא חלף מהעולם. ראש הממשלה זה לא אדם שלא יודעים מי הוא, וגם את גדעון סער מכירים. זה לא שייך לעניין. אני חושב שזו הצעה משפילה. כל אחד שרוצה להתמודד יביא את ראש הממשלה לעימות?".

בריאיון תקף אמסלם גם את היועץ המשפטי לממשלה ואמר: "אביחי מנדלבליט אינו צדיק ואינו תמים. היועץ המשפטי לממשלה ויינשטיין כתב שצריך לבדוק את כשירותו לכהן כמזכיר הממשלה".

סער הגיב לדברים והשיב בתוכנית "קלמן-ליברמן" בדימוי משלו: "אם המרצדס מידרדרת לתהום - עלה על הסוסיתא ותגיע איתה לפסגה. יש כבר שישה סקרים שאומרים אותו דבר – אני מגדיל את גוש הימין ומביא מצביעים מכחול לבן. זו בדיוק הבחירה שתעמוד בפני חברי הליכוד. בחירה בנתניהו תשלח את הליכוד לאופוזיציה. בחירה בי תבטיח את שלטון הליכוד. חד חלק וברור".

האזינו לריאיון עם גדעון סער

"כל אחד מאיתנו הוא כלי עבור המצביעים והאזרחים. זה לא מצב שבו המצביעים והאזרחים אמורים לשרת אותנו", הוסיף סער והתייחס לקריאתו לעימות: "אני מדבר על עימות של תוכן, הוגן ודמוקרטי. זאת ההתמודדות. כל אחד בא ומציג את הדרך שלו להנהיג את המדינה".

בתוך כך ועל רקע הבחירות המקדימות הקרבות בליכוד, חברת הכנסת לשעבר נורית קורן וראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, הודיעו בו-זמנית על תמיכתם בסער לראשות הליכוד. "אני הייתי הראשונה בעבר לתמוך בראש הממשלה, אבל אחרי פעמיים שנתניהו נכשל בהרכבת ממשלה, צריך לתת אופק חדש ותקווה", הסבירה קורן בריאיון לגלי צה"ל.

לדברי ראש עיריית ראשון לציון בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו, "מדינת ישראל נמצאת במשבר הפוליטי החמור בתולדותיה. מזה כשנה שהשלטון המרכזי משותק, תוכניות תקועות, תקציבים לא מגיעים לעיר. ככה אי אפשר להמשיך. עלינו לחלץ את המדינה מהמשבר החמור אליו נקלעה. ישראל צריכה שינוי והאיש שיכול לעשות את השינוי הוא גדעון סער. אני סבור שיש לסער את הכישרון, הניסיון, המנהיגות והיכולות להוביל את הליכוד ואת מדינת ישראל".

הפופולריים