"אדם ראוי שנתן מליבו לתנועה": התמיכה בסער מתרחבת

"אדם שנתן מליבו לתנועה": התמיכה בסער מתרחבת

כמה ראשי רשויות מהליכוד פרסמו הודעות תמיכה בח"כ, שקורא לקיום פריימריז. "אחרי שלא הצלחנו פעמיים – צריך פריימריז, כדי לבחור מנהיגות שתוכל אולי להוציא אותנו לדרך אחרת", אמר ראש מועצת מזכרת בתיה בכאן רשת ב
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גדעון סער, יוני 2019
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

התמיכה בחבר הכנסת גדעון סער בתוך הליכוד מתרחבת היום (רביעי), כשכמה ראשי רשויות פרסמו הודעות תמיכה בו. ראש עיריית עכו שמעון לנקרי, ראש עיריית אופקים, ראש מועצת מזכרת בתיה, ראש מועצת גן יבנה וראש המועצה האזורית לכיש, כבר פרסמו הודעות תמיכה בח"כ.


ראש מועצת מזכרת בתיה, גבי גאון, אמר בריאיון לרן בנימיני ויגאל גואטה בתוכנית כאן הערב בכאן רשת ב על תמיכתו בסער כי "אנחנו בחוסר ודאות עם ממשלה שלא מתפקדת. צריך לעשות הכול כדי למנוע בחירות שלישיות, אסור לנו לשתוק. אחרי שלא הצלחנו פעמיים – צריך לפתוח בפריימריז, כדי לבחור מנהיגות שתוכל אולי להוציא אותנו לדרך אחרת".

ראש עיריית אופקים איציק דנינו פנה במכתב לחברי הליכוד. לדבריו, "איננו יכולים לעצום עיניים נוכח המציאות ולהסתכן באובדן שלטון הליכוד והימין, החיוני למדינה ולנו, ראשי הערים של הליכוד. כמפלגה הדוגלת בערכי הדמוקרטיה, ראוי שנאפשר לראש הממשלה למצות את כל האפשרויות על מנת לנסות להקים ממשלה. אם הדבר לא יעלה בידו, עלינו לפעול בהקדם לקיומה של מערכת בחירות פנימית לבחירת יו"ר חדש למפלגה".

ראש מועצת גן יבנה דרור אהרון שיגר גם הוא מסר תמיכה בגדעון סער. הוא פרסם סרטון בו אמר על סער: "אדם ראוי שנתן מליבו לתנועה. זכותו להתמודד על ראשותה, כפי שרוצים חברים רבים בתנועה".

ראש המועצה האזורית לכיש דני מורביה הצטרף לתמיכה וכתב: "תפקידנו לעבוד עם השכל ולא הרגש – האדם הנכון הוא גדעון סער, שיכול להוביל את מחנה הימין ואת עם ישראל לאחדות".


הפופולריים