סער: אם לא נעשה שינוי - נעביר את השלטון ליריבנו מהשמאל

סער: אם לא נעשה שינוי - נעביר את השלטון לשמאל

סער התייחס להגשת כתב האישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר כי עומדת לו הזכות לניהול הליך הוגן
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו, גדעון סער
צילום: צילום: יוסי זליגר, יונתן זינדל, פלאש 90

"אם לא נעשה שינוי, נעביר במו ידינו את השלטון ליריבינו מהשמאל", כך אמר הערב (שני) חבר הכנסת גדעון סער במפגש עם פעילי הליכוד בסניף המפלגה בהוד השרון. סער התייחס להגשת כתב האישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר כי עומדת לו הזכות לניהול הליך הוגן.

חבר הכנסת סער הוסיף כי "כל אחד מוקיר לנתניהו תודה עמוקה על שחילץ אותנו מאוסלו, לא בכדי הוא עומד מזה 20 בראשות הליכוד". סער חזר על הבטחתו להציג את מועמדותו לראשות המפלגה "כמו שכל אחד רשאי". עוד אמר סער כי "הליכוד היא משפחה, ובמשפחה יודעים שגם כשעוברים ימים קשים, עוברים אותם ביחד".

לפני בואו אמרו כמה מחברי הסניף כי הסירו שלט של ראש הממשלה שהוצב בכניסה למבנה מעל שלט "הליכוד". את המפגש ארגן חבר המועצה של הוד השרון איש הליכוד ארנון אברמוב. לדבריו, כמה פעילים הפעילו עליו לחצים כבדים לבטל את המפגש עם סער, אך הוא הבהיר כי האירוע נקבע כבר לפני שבועיים לבקשת סער ולכן יתקיים כמתוכנן.

הבוקר בירך סער את החלטת ראש הממשלה לקיים פריימריז לראשות הליכוד בשבועות הקרובים, על פי הפרסומים אמש. בריאיון לתוכנית "הבוקר הזה" עם אריה גולן בכאן רשת ב קרא פעם נוספת לקיים את הפריימריז לפני תום 21 הימים לפיזור הכנסת. "אני מאמין שאם אנצח בפריימריז כאלה, אוכל להרכיב ממשלה בכנסת הנוכחית ולאחד את העם", אמר סער.

הפופולריים