ליברמן על ממשלת המיעוט: יש רק אופציה אחת - אחדות

ליברמן לכאן רשת ב: יש רק אופציה אחת – אחדות

יו"ר ישראל ביתנו אמר בכאן רשת ב על דברי אוחנה: "לפעמים צריך להיות חכם ולאו דווקא צודק". לדבריו, "הרשימה המשותפת זה גייס חמישי – הם לא מייצגים את ערביי ישראל"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אביגדור ליברמן, 12.09.19
צילום: צילום: פלאש 90

יושב ראש מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, רמז הבוקר (חמישי) על סיכול רעיון ממשלת המיעוט, ואמר בכאן רשת ב כי ישנה רק אפשרות אחת והיא ממשלת אחדות. בריאיון לירון דקל ועמית סגל הסביר ליברמן: "הרשימה המשותפת זה גייס חמישי – הם לא מייצגים את ערביי ישראל. אמרנו שיש אופציה אחת, ממשלה אחדות, לא מתייחס לסוגיית ממשלת המיעוט".  

האזינו לריאיון המלא עם אביגדור ליברמן

ליברמן הביע גם התנגדות לדבריו של אמיר אוחנה, שתקף את הפרקליטות מוקדם יותר השבוע. הוא טען שהמתקפה אינה במקומה בשל הסמיכות למועד קבלת ההחלטה בתיקי נתניהו. לדבריו, "ההתבטאויות האלה של אוחנה והאיומים המרומזים ממש לא עוזרים לנתניהו, בלשון המעטה. גם למתקפות חייב להיות עיתוי נכון. לפעמים צריך להיות חכם ולאו דווקא צודק". 

הוא התייחס גם לפרשת הטרדת עד המדינה שלמה פילבר, וטען: "כל הסיפור נמצא בחקירת המשטרה. אני לא חושב שפוליטיקאים צריכים להביע דעה – בטח לא יריבים פוליטיים. יש לי לא מעט ביקורת על המשטרה, אבל זה לא המקום. אני לא חושב שאני גורם אובייקטיבי – מציע שנתאזר בסבלנות".

בד בבד, חבר הכנסת משה גפני התייחס גם הוא בריאיון לתוכנית "דקלסגל" למאמצי הרכבת הממשלה ואמר: "לפי המצב כרגע - הולכים לבחירות. אבל, אף אחד לא רוצה את זה. אנחנו במבוי סתום".

הפופולריים