"לא מקובל": בבל"ד זועמים על עודה טרם פגישתו עם גנץ

"לא מקובל": זעם בבל"ד טרם פגישת עודה עם גנץ

בליכוד מותחים ביקורת על כך שנתניהו תוקף לאחרונה שוב את ישראל ביתנו וליברמן וכורך אותם ביחד עם המתקפה על לפיד: "ייתכן שהליכוד יזדקק לליברמן"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הרשימה המשותפת, איימן עודה, אחמד טיבי, עופר כסיף
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ביקורת בתוך הליכוד על כך שנתניהו תוקף לאחרונה שוב את אביגדור ליברמן וישראל ביתנו וכורך אותם ביחד עם המתקפה על יאיר לפיד. כך דווח הבוקר (חמישי) ב"הבוקר הזה" בכאן רשת ב. לטענת גורמים בליכוד, המתקפה על ליברמן בשלב הזה מיותרת, ואף גורמת נזק מאחר וייתכן שהליכוד עוד יזדקק לליברמן בהמשך. הניסיון להרכיב ממשלה נמשך וטרם פגישתו של יו"ר כחול לבן בני גנץ עם יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה, זעם בבל"ד על עודה לאחר ששמעו על הפגישה בתקשורת: "התנהלות לא ראויה ולא מקובלת".

הגורמים בליכוד הוסיפו: "יהיה הרבה יותר קשה לקרב את ליברמן בחזרה לגוש הימין-חרדים עם כל הדם הרע שזורם לאחרונה ועם האמירות נגדו על כך שהוא חובר ללפיד כדי להקים ממשלה בתמיכת הערבים". הביקורת על נתניהו בתוך הליכוד נוגעת גם לכך שנתניהו סירב לאפשר לצוות של הליכוד לשבת עם הצוות של ליברמן. וזאת למרות שבישראל ביתנו פנו לליכוד והציעו לקיים פגישות משא ומתן

אמש פורסם כי כמה מראשי גוש הימין מעריכים כי בעקבות ההתפתחויות המשפטיות האחרונות, בהן הדיווחים על כוונת היועץ המשפטי לממשלה להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, הסיכויים להרכבת ממשלת אחדות אפסו. בכיר בגוש הימין אמר בשיחה עם כאן חדשות: אין מנוס מבחירות שלישיות, וגוש הימין יתרסק.

הפופולריים