ליברמן: היחידי שמשתף פעולה עם הח"כים הערבים זה נתניהו

ליברמן: נתניהו היחיד שמשתף פעולה עם הערבים

בסיור בהרודיון התייחס יו"ר ישראל ביתנו לקשיים בהרכבת הממשלה: "נשמח לשמוע מראש הממשלה שהוא מפרק את גוש החרדים והמשיחיים שלו, ואז יש על מה לדבר"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אביגדור ליברמן ביום הבחירות 17.09.19
צילום: צילום: הדס פרוש, פלאש 90

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן התייחס היום (שלישי) לטענות בליכוד, אשר פורסמו מוקדם יותר בכאן חדשות, כי ראש הממשלה בנימין נתניהו מחכה להצהרה פומבית של אביגדור ליברמן שיתנגד להקמת ממשלת מרכז-שמאל, שתישען על קולות הרשימה המשותפת מבחוץ. בסיור סיעתי בהרודיון אמר ליברמן: "היחידי ששיתף פעולה לאורך שנים, מאז ימי ערפאת והמפגשים בוואי פלנטיישן‏, עם הח״כים הערבים והרשימה הערבית זה נתניהו".

עוד אמר ליברמן: "שמענו את חאג׳ יחיא מספר איך הוא נהנה לשתף פעולה עם מיקי זוהר ונתן אשל, וראינו וקראנו מאמרים של נתן אשל. ‏אז כרגע היחידי שמשתף פעולה, גם בבחירת המבקר וגם בהקדמת חוק פיזור הכנסת, זה הליכוד ונתניהו".


על המגעים להרכבת ממשלה אמר יו"ר ישראל ביתנו: "אנחנו בכל אופן מחכים עדיין לתשובה מצוות המשא ומתן של הליכוד, על הבקשה שלנו להתחיל במפגשים ולגבש קווי יסוד המקובלים על רוב עם ישראל. ‏לצערי התשובה עדיין לא הגיעה. אנחנו אכן נשמח לשמוע מראש הממשלה שהוא מפרק את גוש החרדים והמשיחיים שלו, ואז יש על מה לדבר".

על פי הפרסום הבוקר בכאן רשת ב, בדפי המסרים שהועברו לשרי הליכוד ולחברי הכנסת של המפלגה הם התבקשו לקרוא לליברמן להשמיע את ההתחייבות כי הוא מתנגד לממשלת מרכז-שמאל. לטענת הגורמים במפלגה, ברגע שליברמן יצהיר את ההצהרה נתניהו יחזיר את המנדט לנשיא.

הפופולריים