טיבי: ממיעוט נרדף של נתניהו הפכנו למיעוט רודף

טיבי: ממיעוט נרדף של נתניהו הפכנו למיעוט רודף

הח"כ מהרשימה המשותפת בריאיון לכאן רשת ב: אם גנץ יקבל את המנדט מהנשיא – הוא יפנה אליינו בפומבי • השר פרץ: "מקומה של הציונות הדתית הקלאסית זה גשר בין ימין ושמאל"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
טיבי רומז בריאיון להשבוע על האפשרות להמליץ על גנץ: "הכל פתוח"
צילום: טיבי רומז בריאיון להשבוע על האפשרות להמליץ על גנץ: "הכל פתוח"

"אין לי ספק שגנץ יפנה אלינו באופן פומבי אם יקבל את המנדט מהנשיא": כך אמר היום (חמישי) ח"כ אחמד טיבי מהרשימה המשותפת בריאיון לאריה ארליך ויוסי אליטוב בכאן רשת ב. עוד אמר טיבי: "הוכחנו שאנחנו הנהגה אחראית שרוצה להשפיע. ממיעוט נרדף של נתניהו הפכנו להיות מיעוט שרודף את נתניהו".

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ טיבי בכאן רשת ב

טיבי הוסיף כי ייתכן ויהיו בחירות נוספות: "אנחנו דוהרים אל בחירות, אבל יכול להיות שנהג הקטר יבלום לבסוף. הבעיה היא שאני לא יודע מי הנהג. כדי שלא יהיו בחירות מישהו צריך לחזור בו מהבטחת הבחירות לציבור. נתניהו, גנץ וליברמן מתבצרים".

מוקדם יותר בתוכנית התייחס גם שר החינוך רפי פרץ לדיונים על ממשלת האחדות: "כשאנשים דתיים הולכים עם מי שמדבר על ממשלת אחדות חילונית – זה לא הגיוני ולא ראוי בעיניי". לאחר מכן הוסיף כי לטעמו מקומה של הציונית הדתית הוא לגשר בין הימין לשמאל: "מקומה של הציונות הדתית הקלאסית זה גשר בין ימין ושמאל, גשר בין דתיים וחילונים. גם בני גנץ יודע את זה. אני מאמין שנמצא את הדרך להיות גשר ולהיות שותפים בממשלת אחדות לאומית".

הפופולריים