איילת שקד: הבלוק עם נתניהו לא סגור - זה רעיון מעניין שנמשיך לדבר עליו

שקד: הבלוק עם רה"מ לא סגור - נמשיך לדבר עליו
על האתגרים בהרכבת הממשלה אמרה יו"ר ימינה: "אני לא אדחוף את ידי ואתערב מי יעמוד בראש הליכוד. אנחנו צריכים לעשות מאמץ להקים ממשלה ולהפסיק עם הפסילות ההדדיות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יו"ר ימינה איילת שקד 18.09.19
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

יו"ר ימינה איילת שקד אמרה הבוקר (חמישי) כי "הבלוק עם נתניהו עוד לא סגור, זה רעיון מעניין שנמשיך לדבר עליו". בריאיון לירון דקל ועמית סגל בכאן רשת ב הבהירה שקד כי למרות הדיווחים אתמול על סיכום בין ראשי מפלגות הימין על ריצה בבלוק משותף, העניין עדיין לא נקבע. 

האזינו לריאיון המלא עם איילת שקד: 

על האתגרים בהרכבת הממשלה בראשות הליכוד הוסיפה: "אני לא אדחוף את ידי ואתערב מי יעמוד בראש הליכוד. אנחנו צריכים לעשות מאמץ להקים ממשלה ולהפסיק עם הפסילות ההדדיות האלה. מאחורי הגב כולם חברים, אז אפשר בשביל מדינת ישראל להראות קצת גמישות".

יו"ר ימינה הודתה כי התאכזבה מתוצאות הבחירות: "הצלחנו רק לשמר לקוחות ולא להביא לקוחות חדשים, לצערי". שקד האשימה את הקמפיין של ראש הממשלה בנימין נתניהו נגד מפלגתה, ואת ההחלטה של עוצמה יהודית לרוץ ברשימה נפרדת, כגורמים למספר המנדטים הנמוך. 

בערב הבחירות הודיעה ימינה על פיצול לשתי רשימות: הבית היהודי-האיחוד הלאומי והימין החדש. שקד לא הייתה מרוצה מהמהלך: "זה לא היה מאחורי גבי, אך זה היה בניגוד לדעתי. אני חושב שהיה נכון להישאר יחד, לא צריך כל כך הרבה מפלגות קטנות. אנחנו מנהלים את המשא ומתן יחד ומתואמים בכל דבר. נמשיך לעבוד יחד".

הפופולריים