לפיד: אם נוותר על הרוטציה נאבד יותר משני מנדטים

לפיד: אם נוותר על הרוטציה נאבד 2 מנדטים לפחות

כחלון: חזרתי לליכוד כי הבנתי שבגללי השמאל יכול לעלות לשלטון • השר לשעבר מיכאל איתן הודיע: לא אצביע לליכוד • חמישה ימים לבחירות • עדכונים שוטפים
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יאיר לפיד
צילום: צילום: גילי יערי, פלאש 90

לאחר שאמש קרא ראש הממשלה בנימין נתניהו שלא להצביע לעוצמה יהודית, הבוקר (חמישי) טען איתמר בן גביר כי בליכוד עשו סקר שבו עוצמה יהודית קיבלה ארבעה מנדטים וחצי - "הייתי בטוח שאחרי זה נתניהו יצא בהכרזה - בן גביר טוב לגוש". יו"ר עוצמה יהודית האשים בריאיון לאריה גולן ב"הבוקר הזה" בכאן רשת ב כי בלשכת נתניהו "זנחו את הכוונה להקים ממשלת ימין".

שרת התרבות והספורט מירי רגב קראה בתוכנית לבן גביר "להראות אחריות", לרדת מהבחירות ולקרוא לאנשיו להצביע ליכוד. את יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן האשימה רגב כי הוא מאפשר גניבת בחירות וזיופים. בן גביר, שעלה לשידור אחרי רגב, הבהיר כי מפלגתו תרוץ עד הסוף בבחירות ולא תפרוש.

"חזרתי לליכוד כי הבנתי שבגללי השמאל יכול לעלות לשלטון", כך אמר הבוקר שר האוצר משה כחלון בריאיון לירון דקל ועמית סגל ב"דקל סגל" בכאן רשת ב. באשר לחקירות ראש הממשלה נתניהו אמר כחלון: "כל אזרח במדינת ישראל ישתמש בכל הכלים הלגיטימיים כדי להגן על עצמו ולהתקדם הלאה. ראש הממשלה ירצה ויחליט להמשיך לכהן כי החוק מאפשר לו".

"אם מוותרים על הרוטציה אנחנו מאבדים יותר משני מנדטים", כך אמר הבוקר מספר 2 בכחול לבן, ח"כ יאיר לפיד, בריאיון לירון דקל ועמית סגל ב"דקל סגל" בכאן רשת ב. הוא הוסיף: "השאלה הכי חשובה בבחירות כרגע היא מי תהיה המפלגה הגדולה, כי ברגע שליברמן שינה את חוקי המשחק, הנשיא יטיל על המפלגה הגדולה את הרכבת הממשלה".

הפופולריים