מנהיגה הרוחני של ש"ס: רוצים להפוך את הארץ לחילונית - זה ביזיון

מנהיגה של ש"ס: איזה עם מטומטם שיש לו בג"ץ

עוד אמר חכם שלום כהן בכנס של ש"ס בחולון: "איזה עם מטומטם שיש לו בג"ץ". אריה דרעי תקף את גנץ: "ההיסטוריה היהודית לא תשכח את הקרע והשסע שגרמת"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן בכנס של ש"ס 11.09.19
צילום: תיעוד מרשתות חברתיות, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכות יוצרים; לפניות: zcuyot@kan.org.il

בחולון התקיים אמש (רביעי) כנס של מפלגת ש"ס בהשתתפות יו"ר המפלגה אריה דרעי ורבני מועצת חכמי התורה, בהם נשיא המועצה חכם שלום כהן. במהלך הכנס נשא חכם שלום כהן דברים, ותקף את בית המשפט: "איזה עם מטומטם שיש לו את בג"ץ וכל המטופשים האלה".


עוד אמר כהן: "הארץ תהפוך לחילונית – זה מה שרוצים לעשות. לא שבת, לא כשרות, לא כלום. זה ביזיון לקדוש ברוך הוא. "אני מתפלל על כולם, גם על לפיד וגם על כל המשוגעים האלה וגם על בג"ץ, שהקדוש ברוך הוא יעורר את כולם לחזור בתשובה".

דרעי תקף את כחול לבן ואת בני גנץ בכנס: "זה לא בחירות, זה משאל עם. כמו בבריטניה על הברקזיט, כמו בספרד ובעוד מדינות על דברים אחרים - עכשיו בפעם הראשונה גם בישראל. אזרחי ישראל יצטרכו לבחור בין מדינה יהודית מסורתית למדינה חילונית. בדרך לכאן עברתי וראיתי את השלטים של בני גנץ ויאיר לפיד עם הכותרת של 'ממשלה חילונית'.

"אני רוצה לומר לך, בני גנץ, משהו אישי. בהתחלה כיבדתי אותך, כרמטכ"ל לשעבר, אבל החלטת לזרוק את שומרי המסורת והיהדות מתחת לגלגלי אוטובוס ההסתה של לפיד וליברמן בשביל לקושש כמה מנדטים. ההיסטוריה היהודית לא תשכח את הקרע והשסע שגרמת, שהביאו למערכת נוראית של פילוג ושנאה שלא הייתה מאז קום המדינה".

הפופולריים